
Карантин в Україні навряд чи скасують найближчим часом, а різних обмежувальних заходів, швидше за все, доведеться дотримуватися ще довго. Про це розповіла лікар-інфекціоніст Оксана Чемич, передають Патріоти України.
Відповідаючи на питання про те, що карантин в Україні, за чутками, можуть продовжити до 11 травня, лікар зазначила, що знімати обмежувальні заходи раніше навряд чи варто.
"Зараз ми готуємося до більшого напливу пацієнтів. Кількість хворих кожні 4-5 днів в Україні подвоюється. Я розумію, що з економічної точки зору країна значно страждає. Але як інфекціоніст, вважаю недоречним і суперечливим питання виходу з карантину. Ніяких підстав для цього немає", - сказала вона.
На думку лікаря, якщо вийти з карантину раніше, то в країні з'явиться дуже велика кількість хворих, з якими медсистема не зможе впоратися.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...