
Мешканка Запоріжжя Анастасія Шаповалова, яку облив окропом цивільний чоловік, повернулася до нього. Про це розповіла засновниця благодійного фонду в Запоріжжі Злата Некрасова, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцевий портал "Акцент". Нагадаємо, інцидент стався рік тому, коли 25-річна матір двох маленьких дітей спала. Чоловік вилив окріп їй на обличчя і в рот.
Жінці кинулися допомагати небайдужі. Сама потерпіла розповідала про те, що чоловік знущався над нею останні 8 років.
Потерпілу з допомогою волонтерів вдалося забезпечити всім необхідним для лікування, а також вирішити питання з житлом. Постраждала з дітьми отримала кімнату в гуртожитку.

Незважаючи на напад, Шаповалова повернулася до свого чоловіка. Як сказала Некрасова, таку поведінку називають "синдромом жертви", а допомагати таким дівчатам найскладніше. Завершення подібних історій, за її словами, часто повторюються.

Дівчина перебувала в тяжкому стані в реанімації. Скриншот відео

Анастасія Шаповалова. Actual.Today

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...