За часів СРСР було багато солодощів, які можна було приготувати на швидку руку, передають Патріоти України з посиланням на видання onedio.
Серед найпопулярніших карамельні півники, халва і цукерки "Пташине молоко". У статті згадали 12 ласощів, які давно забуті в Україні.
За часів СРСР це було найулюбленіше і найдоступніше "тістечко".
З нього робили торти, просочуючи коржі. А ще згущене молоко варили прямо у банці. Багато радянських школярів пам'ятають той страх, коли почув бабах на кухні і зрозумів, що згущене молоко вибухнуло і зараз звисає зі стелі, а батьки прийдуть з роботи з хвилини на хвилину.
Їх часто було неможливо розжувати, а після – боліли животи.
"Що значить, ви жувати кисіль?" – здивуються зараз діти. А справа в тому, що він був в брикетах і чекати, поки його зварять, просто не було сил, та й сухим він був набагато смачнішим.
Тахінна, тобто з кунжуту, і най-найсмачніша!
Вдома їсти було нецікаво, потрібно було обов'язково вийти на вулицю і дражнити таким "бутербродом" інших дітей.
Їх їли тільки у свята, а в звичайні дні коробка таких цукерок служила валютою: "Пташине молоко" дарували лікарям, вчителям та іншим потрібним людям.
Назвати їх делікатесами було складно, але як же радянським дітям хотілося жуйки, тієї самої, з "загниваючого заходу", яка вважалася розкішшю. Так що смолу і гудрон жували всі. Причому якщо перше було відносно безпечно для здоров'я, то з приводу другого такого не скажеш.
Якщо хліб трохи зачерствів, то його нарізали шматочками, умочували в яйце і відправляли на сковорідку.
Жодна кафешка не обходилась без цього десерту, і всюди його смак був різним. Робили його і вдома - вершкове масло, цукор, какао, молоко і, звичайно ж, печиво. Змішали, зліпили кульки, і готово.
У магазинах козинаки знайти було складно, тому робили їхні будинки: заливали очищене насіння саморобною карамеллю в формочках. Звичайно, такими козинаками можна було зламати зуб, але це ж такі дрібниці.
В інтерв'ю іноземним журналістам українська тенісистка Еліна Світоліна (№ 27 WTA) сказала, що готова взяти до рук зброю і стати на захист країни, якщо потрібно буде, передають Патріоти України. «Я б точно пішла [воювати]. Я знаю, що я не в такій ситуац...
Учительці з американського Коннектикуту Діні Конлог доводиться постійно відповідати на одні й ті ж запитання, коли мова заходить про наймолодшого з трьох її синів. Люди часто цікавляться, для чого вона фарбує дитині волосся, але жінка присягається, що ...