Хіти тижня. Українське "ноу-хау": У мережі показали, як далекобійники навчилися позбуватися від "перегрузу" (відео)

Головна проблема України - це українці ..., - сумно констатує користувач.

Спроби президента Володимира Зеленського звинуватити далекобійників (яких він «ласкаво» назвав «заср*нцями») в руйнуванні українських доріг і влаштувати їм тотальне «зважування», привела до появи чисто українського «ноу-хау», про яке розповідає користувач Facebook під ніком Blagoy Ruslan, передають Патріоти України.

«Почали встановлювати ваговий контроль на дорогах для боротьби з баригами, які навмисно їздять на перевантажених фурах, чим вбивають дороги. Але, на то вони і бариги - почали зупинятися перед ваговим контролем, вручну розвантажувати фури, проходити ваговий контроль, і потім знову завантажуватися назад і їхати далі, розбиваючи дороги», - пише він.
Руслан публікує відео, на якому показано, як водії двох фур, від'їхавши на деяку відстань від пункту контролю, перекидають з однієї вантажівки в другу «перегруз». А потім, очевидно, «зайва» вага пройде в зворотному напрямку.
«Головна проблема України - це українці ...», - сумно констатує користувач.

Частина читачів Руслана звично обрушилися з критикою на чинного президента:Інші закликали прислухатися до «героів» відео: не можуть усі бути баригами, які заради власної вигоди зі шкіри геть лізуть, щоб «добити» розбиті українські дороги.У цьому вони солідарні з учасниками Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, які задають главі держави «незручні» питання: «чому не оформляються результати, як це передбачено нормативними актами, і водіям не видаються відповідні довідки, які б унеможливили повторні зважування; чому, наприклад, в Угорщині ваги показують норму, а при в'їзді в Україну - на тонну більше ... Чому нинішня влада не поспішає законодавчо регулювати питання про несення відповідальності відправника за результати перевантаження? і т.д.

На Миколаївщині 3-річна дівчинка спалила авто та ледь не згоріла сама

п’ятниця, 14 серпень 2020, 17:42

У селі Грейгове Вітовського району на Миколаївщині 3-річна дівчинка спалила авто Mazda 626 і мало не згоріла сама, передають Патріоти України. Все сталося 13 серпня, близько 16:30,ж біля будинку на вул. Шевченка, коли дівчинка без нагляду дорослих грал...

"На жаль, COVID-19 не є міфом": На Львівщині коронавірус убив водія швидкої, який 30 років рятував людей

п’ятниця, 14 серпень 2020, 17:27

На Львівщині від ускладнень коронавірусу помер водій п’ятої підстанції львівської швидкої допомоги Мар'ян Сидор, який 30 років свого життя віддав служінню людям, передають Патріоти України. Чоловіка госпіталізували до регіонального фтизіопульмонологічн...