Хіти тижня. Україну чекають аномальні весна і літо в 2021 році: Синоптики попередили, що погода буде дуже небезпечною

Географ-метеоролог Віра Балабух розповіла, що на погоду навесні і влітку в Україні та світі буде впливати природний феномен Ла-Нінья ("Малятко"). Про це повідомляє видання "Сегодня", передають Патріоти України.

Це кліматичне явище виникає в тропічних широтах. При цьому на сході тропічної зони Тихого океану зменшується нагрівання поверхні температури води нижче кліматичної норми. Це викликає активізацію циклонів, які можуть принести в Україну не лише опади, але і град, бурі і шквали. В 2021 році циклони виявляться більш потужними, ніж в 2020.

Народний синоптик Леонід Горбань також розповів про погоду навесні і влітку. За його словами, цей рік Сатурна за класифікацією Брюсова календаря. Всього є 7 класифікацій. Наприклад, минулий був роком Місяця, 2022 буде роком Юпітера. Також є роки Венери, Марса, Меркурія і Сонця.

У рік Сатурна погода стає більш суворою. Так, весна схожа на зиму: дерева розпустяться пізно, трава буде рости повільно. У березні очікуються опади у вигляді дощу і снігу. У другій декаді місяця потеплішає, але потім знову прийде холод. Тепло буде лише в другій половині квітня, але також незабаром похолодає. У травні Горбань прогнозує дощі. У другій половині буде спекотно і сухо, а в кінці - знову дощі.

А влітку переважатиме холодна погода. Червень виявиться теплим - будуть чергуватися дощі зі спекою. Також висока температура буде в липні. Але пом'якшать спеку дощі з грозами. На початку серпня очікується посушлива спека, а прохолода прийде в кінці місяця.

Готують дітей до війни: Окупанти влаштували змагання з пілотування БПЛА серед школярів у Скадовську

п’ятниця, 17 травень 2024, 6:22

За даними національного спротиву, російські окупанти у тимчасово окупованому Скадовську влаштували для школярів змагання з пілотування БПЛА. Деталі: У повідомленні спротиву зазначають, що у турнірі з пілотування БпЛА змагалися школярі молодших класів (...

Не всякий вправний ухилянт перепливе... У ДПСУ пояснили, чим саме підступна річка Тиса

п’ятниця, 17 травень 2024, 6:15

Через швидку течію річки Тиса, мул, численні вихорі та втягування — багатьом навіть вправним плавцям не вистачає сил, щоб подолати щонайменше 50-метрову дистанцію. Окрім того, в Тисі є численні підводні загородження, в які річка затягує під час підйомі...