Хіти тижня. "Вау! Він впав!": У США зняли на відео загадковий НЛО, який пірнув у воду на очах у військових моряків

В мережу потрапили кадри, на яких зображений таємничий сферичний об'єкт, що летить над узбережжям Каліфорнії. Вони є справжніми, заявили американські військові і зазначили, що відео було знято з корабля ВМС США, зараз інцидент розслідується. Як повідомляє "Профіль", в загальному доступі відео з'явилося в п'ятницю, 14 травня. На ролику видно круглий об'єкт, що летить над океаном, а потім різко пірнає в воду, інформують Патріоти України.

Після публікації відео виступила представник Пентагону Сьюзан Гоф, яка підтвердила, що воно було знято американськими моряками. "Я можу підтвердити, що відео було знято військово-морськими силами, і що UAPTF включили його в свої поточні дослідження", - заявила прес-секретар. UAPTF - Оперативна група по непізнаних повітряних явищах, створена в рамках програми військово-морської розвідки США зі збору інформації про непізнані літальні об'єкти.

На відео чутно, як збиті з пантелику моряки коментують дивне видовище. "Вау, плюхнулось!" - каже один з них, коли НЛО занурився в океан. Військовий наказав іншому моряку встановити дальність і пеленг об'єкта.

Гоф, зі свого боку, ніяких подробиць інциденту не навела, проте режисер Джеремі Корбелла, який опублікував ролик, повідомив, що відео було знято недалеко від Сан-Дієго в 2019 році з військового корабля USS Omaha. За його словами, після того, як об'єкт впав в океан, його уламки спробували знайти фахівці, проте пошуки "виявилися неефективними".

Шольц у шоці: "Бабусі Путіна" пообіцяли кожному, хто спалить Leopard, по своїй фірмовій футболці

неділя, 5 лютий 2023, 0:41

Німеччина погодилася передати Україні свої танки "Леопард". На це відреагували "загони Путіна". Відповідне відео оприлюднили в соцмережах, повідомляють Патріоти України. Підстаркуваті росіянки почали погрожувати канцлеру Німеччини. "Загони Путіна" звер...

У небі над Києвом сьогодні дуже особливе місячне сяйво

субота, 4 лютий 2023, 23:36

Сьогодні у небі над Києвом можна спостерігати місячне явище – гало. Це оптична ілюзія, через яку Місяць оточує велике яскраве кільце. Гало – оптичне явище в атмосфері, що виникає внаслідок заломлення і відбиття світла у льодяних кристалах. "Це разюче і...