Хіти тижня. Вчені виявили ще одне місце з радіацією, небезпечніше за Чорнобиль і Фукусіму

На Маршаллових островах випробували ядерну зброю і першу водневу бомбу.

Національна академія наук США опублікувала дослідження, в якому назвала місце, де радіація у багато разів сильніше, ніж у Чорнобилі і на японській Фукусімі. Це Маршаллові острови, де в період з 1946 по 1958 роки проводилися масштабні ядерні випробування. На даний момент там найвищий рівень радіації на планеті, передають Патріоти України з посиланням на The Sun.

Республіка Маршаллові острова розташована в Тихому океані, між Гаваями і Філіппінами. Вона розташовується на 29 атолах, 5 коралових островах і має вигляд суцільного або розірваного кільця з лагуною всередині. Загальна площа суші становить 181 км. На ній проживає не менше 57 тисяч осіб.

Вчені з Колумбійського університету взяли проби ґрунту на чотирьох нежилих атолах і виявили, що концентрація радіоактивних ізотопів у ґрунті значно вище, ніж на території ЧАЕС і біля Фукусіми.

У період з 1946 по 1958 рік США провела не менше 67 випробувань ядерної зброї на декількох атолах. Відомо, що в той період більша частина місцевої флори і фауни була знищена, а замість корінних рослин були посаджені плантації кокосової пальми, хлібного дерева. В 1954 році один з атолів був повністю знищений випробуванням першої водневої бомби "Браво". Вибух за своєю потужністю перевищив вибух в Хіросімі в 1000 разів, а опади потім випали на всі сусідні острови.

Дослідження ґрунту, які нещодавно провели, були потрібні для того, щоб визначити, чи є можливість заселення ще кількох атолів. Для дослідження проби брали на Бікіні, Эніветокі, Ронгелапі і Утирике. Всі ці атоли постраждали від радіоактивних випробувань. Концентрація плутонію на Бікіні була зафіксована в 1000 разів вище, ніж на Чорнобильській АЕС. Також гамма-випромінювання були виявлені на островах Енджебі і Наен.

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.