Хіти тижня. Вчені знайшли сліди життя на Венері

Вчені з Новосибірського державного університету отримали панорамні зображення поверхні планети Венери, на якій виявлені ознаки живих створінь.

Обриси деяких об'єктів сильно відрізняються від геологічних структур на кшталт каменів і піску, і деякі дуже сильно нагадують ящірку, скорпіона і гриб, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу університету.

Знімки були зроблені в 1975-1982 роках радянськими апаратами "Венера-9", "Венера-10", "Венера-13" і "Венера-14", але тільки зараз сучасні технології дозволили їх обробити, затверджується на сайті університету.

Вчені впевнені, якщо життя на Венері і є, то вона сильно відрізнятиметься від земної. Атмосфера планети дуже насичена азотом, який може бути основним компонентом мономерів для синтезу полімерів. Життя на планеті можливе, але на відміну від земної вуглецевої вона буде азотної.

Найближчим часом Венеру вивчить американо-російська місія "Венера-Д", яка за допомогою апаратів має намір вивчити атмосферу планети і з'ясувати докладніше, чи є життя на цій планеті.

Хіти тижня. Лоліта, еротичний танець і пілон: Відома співачка показала себе в новому амплуа (відео)

четвер, 21 листопад 2019, 1:00

Лоліта Мілявська після розлучення показала, що вона не нудьгує і на що здатна. Лоліта не нудьгує без чоловіка і демонструє танці на пілоні, повідомляють Патріоти України. Лоліта Мілявська після розставання з молодим чоловіком тренером Дмитром Івановим ...

З архіву ПУ. Обережно! Які кімнатні рослини, які можуть викликати сильну алергію

середа, 20 листопад 2019, 23:55

Але як виявилося, улюблені кімнатні рослини можуть стати причиною алергічної реакції у людей, схильних до даного захворювання. Рослини і алергія. Насправді, знати напевно, викличе та чи інша квітка в горщику алергію у свого господаря, практично неможли...