Так, на своїй сторінці у Facebook 31 липня місцевий житель Олег Ярема опублікував ролик, показавши, як із потоку води видніються голова та плечі сірої статуї жінки. Кадри були зняті в селі Добровляни Калуського району, передають Патріоти України.
Він заявив, що це скульптура Божої Матері, однак, насправді, як пише mi100.info, це Берегиня, символ життя і родючості, в східнослов'янській язичницькій міфології – богиня пагорбів, річкових узбереж.Раніше вона стояла біля школи в Добровлянах. Пізніше, коли вже була в жахливому стані (скульптурі 50-60 років), її вирішили викинути на смітник.
Після сильних повеней статую винесло в річку, і спочатку вона просто лежала у воді. Однак, хтось її підняв і зафіксував камінням вертикально посеред потоку.
Журналісти додали, що зараз Берегиню винесли та встановили на березі річки Лімниця (неподалік "Хижі").
Шостий апеляційний адміністративний суд визнав законним перейменування Московського проспекту на проспект Степана Бандери та чотирьох інших вулиць Києва. Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції про незаконність перейменування. Про це у ч...
В Івано-Франківську жінка займалася жебрацтвом на вулиці, розповідаючи перехожим про нібито свою інвалідність, і що не може ходити. Однак після бесіди з правоохоронцями шахрайка раптом в один момент "зцілилася" і поспішила геть. Про це 22 квітня переда...