Хіти тижня. Відома українська журналістка розповіла про кар'єру в Росії та екс-коханого-ватажка "ЛНР" (відео)

Важко уявити, але відома українська телеведуча, розпочинаючи кар'єру, орієнтувалася на Росію та бачила там свій професійний розвиток.

Яніна Соколова

Що змінило світогляд жінки, яка сьогодні має активну проукраїнську позицію, та до чого тут фото її екс-коханого, Яніна Соколова розповіла в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу, передають Патріоти України.

Журналістка зізналася, що їй було важко почати говорити українською. Адже телеведуча народилася в російськомовному місті та тривалий час перебувала під впливом російської ментальності. Ба більше, у її житті виникала перспектива переїхати жити до столиці Росії.

"Я не знаю, як би склалася моя доля, якби одружилася із чоловіком (москвичем, росіянином), який тепер є ідеологом "русского мира" в "ЛНР". Коли я побачила фотографії, де мій колись коханий, з яким ми завжди були на одній хвилі, став ідеологом в "ЛНР"", – сказала Яніна.

Як зауважила телеведуча, це фото стало сигналом того, що вона зробила правильне рішення, не переїхавши до Москви.

Яніна зазначила, що її неабияк змінило заміжжя із чоловіком-львів'янином та народження дітей. Вона дуже хотіла, аби вони спілкувалися українською і наразі дуже пишається, коли її діти спілкуючись російською, мають український акцент.

"Київ – не Запоріжжя. Тут я зустріла багатьох людей із проукраїнською позицією. Те оточення, яке мене виховувало з 20 до 25 років, сформувало в мені міцні стовбури, на яких потім нанизувалося все інше. Я дуже твердо займаю цю позицію і з неї ніколи не зверну", – підсумувала телеведуча.

Яніна Соколова з дітьми

"Носи з собою горщик": У Києві розгорівся скандал довкола агресивного педагога (відео)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 16:57

У Києві розгорівся величезний скандал через жорстоке поводження з дітьми у школі № 69. Вчителька молодших класів, за словами батьків, знущалася над першокласниками, кричала на них, ображала і принижувала. Після того, як на захист педагога встали інші б...

Як такого карати?! З'явилося нове відео, як чиновник-живодер катував собаку на Хмельниччині

п’ятниця, 22 листопад 2019, 16:37

Відео на якому зафіксовано момент, коли собаку прив'язану до авто на швидкості протягують дорогою, оприлюднив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Facebook, передають Патріоти України. "Днями на Хмельниччині стався жахливий злочин. Жив...