Хіти тижня. Відома українська журналістка розповіла про кар'єру в Росії та екс-коханого-ватажка "ЛНР" (відео)

Важко уявити, але відома українська телеведуча, розпочинаючи кар'єру, орієнтувалася на Росію та бачила там свій професійний розвиток.

Яніна Соколова

Що змінило світогляд жінки, яка сьогодні має активну проукраїнську позицію, та до чого тут фото її екс-коханого, Яніна Соколова розповіла в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу, передають Патріоти України.

Журналістка зізналася, що їй було важко почати говорити українською. Адже телеведуча народилася в російськомовному місті та тривалий час перебувала під впливом російської ментальності. Ба більше, у її житті виникала перспектива переїхати жити до столиці Росії.

"Я не знаю, як би склалася моя доля, якби одружилася із чоловіком (москвичем, росіянином), який тепер є ідеологом "русского мира" в "ЛНР". Коли я побачила фотографії, де мій колись коханий, з яким ми завжди були на одній хвилі, став ідеологом в "ЛНР"", – сказала Яніна.

Як зауважила телеведуча, це фото стало сигналом того, що вона зробила правильне рішення, не переїхавши до Москви.

Яніна зазначила, що її неабияк змінило заміжжя із чоловіком-львів'янином та народження дітей. Вона дуже хотіла, аби вони спілкувалися українською і наразі дуже пишається, коли її діти спілкуючись російською, мають український акцент.

"Київ – не Запоріжжя. Тут я зустріла багатьох людей із проукраїнською позицією. Те оточення, яке мене виховувало з 20 до 25 років, сформувало в мені міцні стовбури, на яких потім нанизувалося все інше. Я дуже твердо займаю цю позицію і з неї ніколи не зверну", – підсумувала телеведуча.

Яніна Соколова з дітьми

З архіву ПУ. Предмети і пристосування, з якими стикаємося в побуті, але не здогадуємося про їх призначення (фотофакти)

середа, 18 вересень 2019, 7:00

Іноді звичайні речі містять таємницю невідому їх власникам. Інші явно викликають питання, тільки відповідь знайти не так просто. Канавка на дні чашки. Найчастіше такі чашки можна придбати в магазинах всесвітньо відомої компанії IKEA. Канавки на дні пот...

П'ять років без Андрія: Вдова зіркового українського футболіста вперше розповіла, як живе після трагічної загибелі коханого

середа, 18 вересень 2019, 6:10

Не обійшлося без містики Андрій Гісін став третім "динамівцем", котрі загинули один за одним через 40 днів один за одним. Кристина вспомнила историю знакомства c Андреем, яркие семейные моменты и трудности, с которыми сталкивалась молодая семья. . Кр...