
Польський уряд продовжив легальне перебування українцям, які перебувають в країні за біометричними паспортами, термін дії яких закінчився з моменту оголошення Польщею стану епідемії, передають Патріоти України із посиланням на заяву аналітичного центру компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal (Польща).
"Польський уряд прийняв рішення автоматично продовжити легальне перебування для українців, які перебувають в країні за біометричними паспортами, термін дії яких закінчився з моменту оголошення Польщею стану епідемії 14 березня", - йдеться у повідомленні.
Як вказано, вчора, 17 квітня, у країні вступив в силу новий закон (Ustawa o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2), який дозволяє іноземцям легально перебувати 30 днів в Польщі після закінчення епідемії без необхідності подавати заяви на тимчасову посвідку на проживання.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...