У перший день закритого метрополітену Київ зупинився в заторах. Із самого ранку 18 березня, на зупинках зібралися натовпи людей, які намагаються дістатися до роботи чи у справах, зазначають Патріоти України.
Як змінилась ситуація з наземним транспортом взагалі? Деякі великі компанії, банки і держструктури організували для своїх співробітників автобуси або навіть таксі.
"Ми помітили на Академмістечку автобуси, які розвозили людей до відділень Ощадбанку. За таким же принципом працювали й інші банки. Дуже багато різних автобусів із назвами різних компаній", – йдеться у повідомленні.
Водночас у маршрутках і тролейбусах значно більше людей, ніж 10 або 20, як встановлено правилами карантину. Адже, коли двері транспортного засобу відкриваються, водій не в змозі відраховувати пасажирів.
Впадає в очі й те, що більшість людей стоїть на зупинках без масок, без цих захисних засобів вони заходять і в салони маршруток.
Виходить так, що і древні римляни до кінця не розібрались у тому, хто були оті завзяті пуни, що ледве не поклали край їхній республіці воєнним генієм Ганнібала і здатністю його сородичів відновлюватись ледве не з попілу. Упродовж понад двох тисяч років...
В Україні з початку повномасштабної війни триває загальна мобілізація, під час якої у ЗСУ призивають військовозобов'язаних громадян віком від 18 до 60 років. Деякі громадяни не підлягають мобілізації з різних причин, тому частина українців не може бути...