У перший день закритого метрополітену Київ зупинився в заторах. Із самого ранку 18 березня, на зупинках зібралися натовпи людей, які намагаються дістатися до роботи чи у справах, зазначають Патріоти України.
Як змінилась ситуація з наземним транспортом взагалі? Деякі великі компанії, банки і держструктури організували для своїх співробітників автобуси або навіть таксі.
"Ми помітили на Академмістечку автобуси, які розвозили людей до відділень Ощадбанку. За таким же принципом працювали й інші банки. Дуже багато різних автобусів із назвами різних компаній", – йдеться у повідомленні.
Водночас у маршрутках і тролейбусах значно більше людей, ніж 10 або 20, як встановлено правилами карантину. Адже, коли двері транспортного засобу відкриваються, водій не в змозі відраховувати пасажирів.
Впадає в очі й те, що більшість людей стоїть на зупинках без масок, без цих захисних засобів вони заходять і в салони маршруток.
За умовами карантину, з 18 березня в маршрутках одночасно не можуть пересуватися більш десяти пасажирів, а в автобусах, тролейбусах і трамваях - не більше 20.Крім того, не дотримуються заходів безпеки і на зупинках громадського транспорту. Людей просили не збиратися у величезні черги.
У суботу, 18 січня в Україні прогнозують переважно суху погоду без істотних опадів. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко у Facebook, передають Патріоти України. За її словами, в Україні протягом суботи прогнозують сильний північно-західний вітер ...
Тариф на електроенергію, який був встановлений в Україні, діятиме протягом поточного опалювального сезону. Уряд не має планів щодо його збільшення. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко під час "Години запитань до уряду" 17 січня, переда...