Хіти тижня. Знищить все живе на Землі: Вчені розкрили секрет смертоносної зброї

Антиматерія за певних умов може стати зброєю масового ураження і знищить Землю, якщо направити її заряд на планету.

У разі, якщо антиматерію використовуватимуть як зброю, то її вибух в 1000 разів перевершить ядерний і може знищити все живе на Землі. Про це заявив фізик Френк Клоуз, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За його словами, знищення кілограма антиматерії дасть в 10 мільярдів разів більше енергії, що виділяється при вибуху кілограма тротилу. Справа в тому, що немає необхідності навіть в використанні спеціальної горючої хімії. Антиматерія містить позитивний аналог негативних електронів - позитрони. Крім того, за допомогою особливого процесу - анігіляції - і відбувається вивільнення енергії без будь-яких впливів. Саме тому, вважає експерт, антиматерія за певних умов може стати зброєю масового ураження і знищить Землю, якщо направити її заряд на планету.

У той же час, фізик Ейдан Робсон з Університету Глазго і Європейської організації ядерних досліджень впевнений, що ці теорії - всього лише наукова фантастика. На його думку, позитрони рухаються у вакуумі навколо прискорювача частинок, подібно до пропонованого компактного лінійного коллайдера. Він вважає вкрай низькою вірогідність того, що ці частинки раптово попрямують на Землю, стикнуться з нею і пророблять величезну діру шляхом сильного вибуху. Фізик також зазначає, що неможливо створити бомбу з антиречовини.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...