Хіти тижня. ​Зуби сильніші, ніж в акули! Вчені показали фото раніше невідомого морського "монстра"

Вчені показали фото маловідомої глибоководної риби сімейства драконовидних виду Aristostomias scintillans, яка має унікальні зуби, в рази гостріші та сильніші, ніж у піраньї чи акули, повідомляють Патріоти України.

Так, цей вид мешкає більш ніж на 1600 футів (більше 487,68 км) під поверхнею океану. Риби Aristostomias scintillans – темні, схожі на вугрів, довжиною приблизно три з половиною дюйма (від 8 см). Ці істоти світяться біолюмінесцентним світлом і створили складну сенсорну систему, яка дозволяє виявляти навіть найбільш непомітні рухи в глибинах океану, а потім притягувати і захоплювати їх здобич.

Вчені з'ясували, що тонкі, майже прозорі зуби цього виду складаються з нанорозмірних кристалічних частинок. Склад і структура цих нанокристалів роблять ікла "риби-дракона" міцнішими, ніж зуби деяких із найжорстокіших хижаків риб.

"Нові результати заінтригували як морських біологів, так і матеріалознавців. "Дракони" не сильні плавці, тому дослідники задалися питанням, як вони їдять", – пише видання.

"Вони в основному бовтаються в товщі води. Оскільки вони не можуть бути вивчені живими в лабораторії, будь-яке спостереження, яке може дати уявлення про біологію цих риб, дійсно цінне", – розповіла рибний біолог з Університету Род-Айленда Жаклін Уебб.

Дослідники підкреслюють, що розуміння будови та матеріалу зубів цих хижих риб може допомогти створити нові міцні і прозорі синтетичні матеріали.

Хіти тижня. Росіянка прокаталася голою в метро Москви, бо їй… не поступились місцем (відео 16+)

вівторок, 23 липень 2019, 21:00

У московському метро пасажирка роздяглася через те, що чоловік не поступився їй місцем. Відео з місця інциденту опублікували на YouTube, повідомляють Патріоти України. На кадрах видно жінку, яка стоїть у вагоні метро. Вона хотіла сісти, однак юнак не п...

Запізно викинули рушник на ринг: У США після бою, не приходячи до тями, помер непереможний російський боксер (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 19:36

Після того, як зупинили бій, російського боксера знудило, він не зміг дійти до роздягальні. знепритомнівши, і його несли на носилках. Спортсмена доставили в медичний центр університету Меріленда UM Prince George's Hospital Center для проведення ...