У польськоиу місті Гожув-Великопольський судять трьох поліцейських, які не завадили вбивству українки 26-річної Христини. Жінку у місцевій пральні застрелив 26-річний поляк. Прокурори Щецина вважають, що трагедії можна було б запобігти, якби правоохоронці відреагували на звернення дівчини належним чином, повідомляють Патріоти України із посиланням на gorzowianin.com.
Українка кілька разів зверталася до поліції щодо домагань та погроз з боку її колишнього хлопця. Втім, у відділку це кваліфікували як адміністративне правопорушення, а не як кримінальний злочин. Через вбивство дівчини зараз судять трьох співробітників місцевої поліції: відповідального за справу загиблої, начальницю відділку поліції та начальника відділу превенції.
Колишня очільниця відділку поліції не дала свідчень і вважає себе невинною. Оскільки, за її словами, вона мала лише наглядати за відділком, а не за правопорушеннями. Заяву українки підписав відповідальний за справу, а її погоджувальний підпис, вважає начальниця, лише формальність.
Відповідальний за справу українки поліцейський також не визнав своєї провини й відмовився спілкуватися із судом. Втім, він визначив свою позицію - кваліфікацію справи визначав черговий, який приймав заяви українки. Після опитування друзів дівчини поліцейський вирішив, що "хлопець просто писав якісь дурниці", тому їй нічого не загрожує.
Винним вважають і начальника превенції. Він також відмовився співпрацювати із судом і давати свідчення. За невиконання службових обов'язків працівникам поліції загрожує до 3 років ув'язнення.
Трагедія сталася 11 вересня 2019-го. Чоловік зайшов до пральні, де працювала жінка, вистрелив їй у голову та втік. Правоохоронці оголосили 26-річного нападника у розшук. Поблизу Берліна місцеві поліцейські перекрили шлях машині зловмисника, той вийшов із автівки і направив пістолет на правоохоронців. Поліція відкрила вогонь на ураження, чоловік загинув на місці. Причиною вбивства називають те, що жінка відмовилася з ним зустрічатися.
Минулого тижня (з 12 по 19 травня) українські мережі АЗС знизили роздрібні ціни на дизельне паливо. Це відбулося внаслідок зниження гуртових цін на цей вид пального, повідомляє галузеве видання enkorr із посиланням на дані моніторингу Консалтингової гр...
У часи радянського дефіциту навіть побутові речі мали свою соціальну "вагу". Те, що стояло на полицях, висіло на стінах чи просто світилося з-під стелі, часто говорило про фінансове становище родини більше, ніж будь-які слова. Прагнення до показного д...