
У неділю, 10 лютого, в покинутій будові на території рибгоспу, біля станції метро "Видубичі", місцеві жителі виявили тіло 24-річного хлопця. Тіло виявили близько 16:00, повідомляють Патріоти України.
Хлопець повісився на рожевій мотузці, один кінець якої обмотав навколо воріт біля входу в покинуту будівлю, що знаходиться на території рибгоспу. На вікні будівлі він залишив зошит, в якій на двох сторінках була написана передсмертна записка.
У ній він просив вибачення у жінки на ім'я Тетяна за те, що нібито зіпсував їй життя. Також записка містила такі слова: "Мені так холодно. Хочу до тебе. Пробач за все".
У кишенях чоловіка поліцейські виявили паспорт на ім'я Василь, 1994 року народження. Хлопець виявився уродженцем Кіровоградської області. Також в паспорті була відмітка про шлюб. На місці працював екіпаж патрульної поліції, "швидка" і слідчо-оперативна група. Деталі події встановить слідство.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...