Хотіла Місяць, а вийшла... зіпсована їжа: Дівчина насмішила соцмережу невдалим татуюванням (фото)

Американці зробили настільки жахливе татуювання, що вона гірко розплакалася. Дівчина хотіла акуратний малюнок Місяця, але все закінчилося справжньою катастрофою. 21-річна Еддісон, так звуть дівчину, розповіла усю історію у своєму тіктоці addi_mccall. Вона зізнається, що це був один із найгірших днів у її житті. Місяць вийшов аж надто невдалим, передають Патріоти України.

Як виглядало татуювання

Еддісон вже мала досвід з тату-салонами: дещо раніше їй зробили невеличкий малюнок на спині. Дівчині так сподобалося, що вона вирішила не зупинятися. Тим паче, що тату-салон здивував її приємною пропозицією.

Раніше я робила татуювання на спині. Вам знайоме це відчуття, коли робите перше татуювання і кажете собі: "Мені потрібно ще одне!"?. Так і сталося. Я прийшла у незнайомий салон і потрапила до хлопця, який лише вчився робити татуювання, – розповідає дівчина.

На жаль, Еддісон взагалі не прочитала відгуки про салон, в який потрапила. Її вразила ціна на татуювання. За невеликий малюнок вона мала заплатити всього 13 доларів. Справді чудова вартість. Але дівчина не подумала про наслідки.

У своєму тіктоці Еддісон продемонструвала татуювання, яке хотіла зробити – невеличкий Місяць під ключицею.

Татуювання вийшло дещо невдалим, але хлопчина погодився безплатно його доопрацювати. Через місяць дівчина повернулася в салон. Та стало тільки гірше: туди дали так багато чорнила, що малюнок нагадував печиво або ж ґудзик, але зовсім не Місяць.

Що дівчина зробила з татуюванням?

Користувачі тіктоку були вражені від настільки невдалого татуювання. Ось найпопулярніші коментарі:

  • О ні, це ж реально схоже на печиво, яке згоріло.
  • Шоколадне печиво. Або, як сказав мій чоловік, опік від сигарети.
  • Воно схоже на кнопку.

На щастя, дівчина змогла вирішити проблему з татуюванням. Вона почекала, поки шкіра заживе й пішла до знайомого майстра, який переробив все у красиву квітку.

Мобілізація безробітних проходитиме набагато простіше: В Україні набув чинності новий порядок обліку військовозобов'язаних

понеділок, 30 січень 2023, 19:53

В Україні, на початку нового року, почав діяти новий порядок обліку військовозобов'язаних. Цим порядком, зокрема, значно спрощено процедуру обліку та мобілізації безробітних, а також внутрішньо переміщених осіб.Про те, як тепер військкомати зможуть "вз...

"Воскресіння" з мертвих: Чоловік ретельно спланував власну смерть і шокував гостей на похороні,але все пішло не за планом

понеділок, 30 січень 2023, 19:30

60-річний Бальтазар Лемос із бразильського міста Курітіби тривалий час займається організацією всіляких приватних урочистостей, включно із похоронами. У січні цього року він вирішив провести одну жалобну церемонію і для себе, щоб дізнатися, скільки люд...