Ховає гроші в Чехії: Мера Одеси викрили в купівлі елітної нерухомості за кордоном

Геннадій Труханов – це людина, яку італійська поліція прямо назвала мафіозі, який подорожував по всьому світу з фальшивим грецьким паспортом на ім'я Геннадіос Узопулус.

Геннадій Труханов. Фото: Думськая.

Журналісти заявили, що мер Одеси й колишній нардеп Геннадій Труханов придбав елітну нерухомість у Лондоні (Великобританія), оформивши її на своїх родичів. Про це йдеться в спільному розслідуванні проекту investigace.cz та "Радіо Свобода", передають Патріоти України.

Також передбачається, що чиновник пов'язаний із незаконним виведенням грошей у Чехію. Автори розслідування пишуть, що, вивчаючи "сумнівні капітали" одеситів у цій країні, звузили коло до 27 "потенційно цікавих" місцевих політиків, державних службовців або підприємців і членів їх сімей. У цьому списку фігурує і Труханів.

"Не дивно, що в Одесі тісно пов'язані злочинність і політична влада. Таке середовище створює ґрунт для поширення корупції. Візьмемо, наприклад, Труханова. Було документально доведено, що він був частиною мафіозної групи", – каже Тетяна Шевчук з української неурядової організації "Центр протидії корупції".

Як пише investigace.cz, "Труханов – це людина, яку документи італійської поліції прямо назвали мафіозі, який подорожував по всьому світу з фальшивим грецьким паспортом на ім'я Геннадіос Узопулус".

Проект журналістських розслідувань із питань організованої злочинності та корупції (OCCRP), членом якого є investigace.cz, виявив, що члени "нафтової мафії" придбали принаймні вісім люксових об'єктів у Британії.

Згідно з документами, які потрапили в розпорядження розслідувачів, один із цих об'єктів, вартістю у 5,2 мільйона доларів через офшорну компанію, що знаходиться на британських Віргінських островах, купили Катерина Труханова і Тетяна Колтунова, старша дочка й колишня дружина мера Одеси.

Відповідно до закону, Труханов, як і інші чиновники, повинен вказувати подібні придбання в декларації, але декларація Труханова за 2016 не містить жодної згадки про те, що колишня дружина та дочка купили квартиру в Лондоні. Хоча офіційно вони розведені з 1997 року, Тетяна Колтунова продовжує жити за тією ж адресою, що і Геннадій Труханов, тому вона також підпадає під вимогу закону про декларування майна.

Ви будете здивовані: Медики розповіли, без яких органів людина може повноцінно жити

понеділок, 11 листопад 2019, 23:58

Виявляється в організмі людини є "зайві" органи, які можна видалити і це майже не вплине на якість життя. Так, журналісти видання Gizmodo опитали анатомів про те, без яких органів людина могла б обійтися, передають Патріоти України. Ось які результати ...

З архіву ПУ. Святий князь, котрий першим відбивав наступ на руські землі зарозумілих залісців, предків московитів

понеділок, 11 листопад 2019, 23:55

Несправедливо забутий народною пам'яттю Мстислав Хоробрий. Великий воїн та державний діяч залишився в історії як останній паладин Русі-України. Цей князь з горсткою воїнів розбив варварів Андрія Боголюбського, котрі розорили священний Київ гірше поганих.