Ховає гроші в Чехії: Мера Одеси викрили в купівлі елітної нерухомості за кордоном

Геннадій Труханов – це людина, яку італійська поліція прямо назвала мафіозі, який подорожував по всьому світу з фальшивим грецьким паспортом на ім'я Геннадіос Узопулус.

Геннадій Труханов. Фото: Думськая.

Журналісти заявили, що мер Одеси й колишній нардеп Геннадій Труханов придбав елітну нерухомість у Лондоні (Великобританія), оформивши її на своїх родичів. Про це йдеться в спільному розслідуванні проекту investigace.cz та "Радіо Свобода", передають Патріоти України.

Також передбачається, що чиновник пов'язаний із незаконним виведенням грошей у Чехію. Автори розслідування пишуть, що, вивчаючи "сумнівні капітали" одеситів у цій країні, звузили коло до 27 "потенційно цікавих" місцевих політиків, державних службовців або підприємців і членів їх сімей. У цьому списку фігурує і Труханів.

"Не дивно, що в Одесі тісно пов'язані злочинність і політична влада. Таке середовище створює ґрунт для поширення корупції. Візьмемо, наприклад, Труханова. Було документально доведено, що він був частиною мафіозної групи", – каже Тетяна Шевчук з української неурядової організації "Центр протидії корупції".

Як пише investigace.cz, "Труханов – це людина, яку документи італійської поліції прямо назвали мафіозі, який подорожував по всьому світу з фальшивим грецьким паспортом на ім'я Геннадіос Узопулус".

Проект журналістських розслідувань із питань організованої злочинності та корупції (OCCRP), членом якого є investigace.cz, виявив, що члени "нафтової мафії" придбали принаймні вісім люксових об'єктів у Британії.

Згідно з документами, які потрапили в розпорядження розслідувачів, один із цих об'єктів, вартістю у 5,2 мільйона доларів через офшорну компанію, що знаходиться на британських Віргінських островах, купили Катерина Труханова і Тетяна Колтунова, старша дочка й колишня дружина мера Одеси.

Відповідно до закону, Труханов, як і інші чиновники, повинен вказувати подібні придбання в декларації, але декларація Труханова за 2016 не містить жодної згадки про те, що колишня дружина та дочка купили квартиру в Лондоні. Хоча офіційно вони розведені з 1997 року, Тетяна Колтунова продовжує жити за тією ж адресою, що і Геннадій Труханов, тому вона також підпадає під вимогу закону про декларування майна.

Хіти тижня. Поки мама була в душі: Маленька дівчинка гуляла по карнизу п'ятого поверху (відео)

понеділок, 27 січень 2020, 4:00

Сусіди вважають дивом те, що не відбулося нічого жахливого. І що, на щастя, в цей день не було вітру. У мережу потрапило страшне відео, зняте на Канарах - на курорті Адехе острова Тенеріфе. Маленька дівчинка спокійно ходить по вузькому карнизу п'ятого ...

Хіти тижня. Намався втекти: Підозрюваного екс-нардепа Микитася зняли з рейсу (фото)

понеділок, 27 січень 2020, 3:00

Підозрюваного в заволодінні майном Нацгвардії екснардепа Максима Микитася зняли з рейсу під час спроби вилетіти з України. Про це у своєму Telegram-каналі "NABU Daily by Олег Новіков" повідомив журналіст Олег Новіков, а також у Telegram-каналі "Лещенко...