"Хто хоче робити, шукає спосіб, а хто хоче петляти - виправдання": Снайпер-розвідник розповів, чому мобілізація проходить "неправильно"

"Курт" вважає, що процес мобілізації в Україні проходить неправильно / скріншотПроцес мобілізації в Україні проходить неправильно. Про це в інтерв'ю "Станції Краматорськ" сказав снайпер-розвідник із позивним "Курт", передають Патріоти України.

За його словами, той, хто хоче робити, шукає спосіб, "а хто хоче петляти – виправдання". "Все, тут ні про що розмовляти. Там всі ті, хто потрібні. Але нам не вистачає людей. І мотивацію в людях потрібно всіма способами пробуджувати, щоб чоловіки розуміли, що вони – чоловіки", - сказав боєць.

На його думку, людині необхідно дати право вибору, де вона хоче служити, воювати, адже "не всі можуть бути штурмовиками, не всі можуть бути танкістами або пілотами". "Якщо всі захочуть стати пілотами, то створімо армію з пілотів БПЛА. Дайте нам стільки дронів. Це ж не погано. Якщо у нас буде 500 тисяч операторів БПЛА, уявіть результат. Чому ні? От не кожен хоче бути снайпером. Хтось може просто будувати лінію оборони, яких тепер не вистачає. Можна мобілізувати людей, 10 тисяч, 20 тисяч, і сказати: ви будуєте лінію оборони. Але тут цивільний сектор має допомагати. Чомусь на початку війни люди йшли допомагати: рити окопи, будувати бліндажі, блокпости ставили, а тепер цього всього немає, зникло", - констатує "Курт".

Він також зазначив, що негативно ставиться до мобілізації жінок. На його погляд, представниці слабкої статі мають іти воювати лише на добровільнеій основі. "У мене були в підрозділі за весь час війни дві жінки. Одна – снайпер, Царство небесне, вона загинула. Непогана була дівчина. Але все одно постійно відволікаєшся. Ти постійно контролиш це питання, щоб, як у побуті, нічого не сталося, так і на бойових. Якщо на 100 чоловіків є одна жінка в колективі, за нею будуть більш дивитися, оберігати та інше. Є в армії жінки, які такі бойові, навіть у штурми ходять, знаю про таких. Якщо у неї є бажання, чому ні?" - каже військовий.

Воєнні злочини тривають: У Криму росіяни влаштували облаву та мобілізували мусульман під час Ураза-байрам

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:30

Російські терористи у тимчасово окупованому Криму мобілізували місцевих мусульман під час Ураза-байрам. Про це у Telegram-каналі пише рух спротиву "Атеш", передають Патріоти України. За інформацією партизан, росіяни провели масову облаву на місцеве на...

В Україні чоловікам, які не сплачують аліменти, скасують відстрочку: Чому це рішення є справедливим

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:22

Відповідно до нового закону про мобілізацію, багатодітні чоловіки, які мають борги за аліментами, втрачатимуть право на відстрочку. Це справедливо стосовно тих батьків, які ухиляються від утримання дітей, але використовують їх як привід для відстрочки ...