Чому постійно болить горло, а сил не вистачає навіть на самі елементарні дії? Ці симптоми можуть вказувати на аутоімунні захворювання. Вони виникають, коли імунна система під впливом тригерів починає атакувати тканини власного організму, розповіла в своєму Instagram лікар-ендокринолог Катерина Григор'єва, передають Патріоти України.
Після інфікування вірус ніяк себе не проявляє. У неактивному стані йому допомагають знаходиться специфічні Т-імунні клітини. З віком імунітет знижується і кількість цих клітин теж, роблячи симптоми більш вираженими.
Кількість Т-клітин може бути невеликим через низький імунітет, дефіцит вітаміну Д або генетичної схильності. Через високу тривожність, у жінок число цих клітин зменшується раніше, ніж у чоловіків.
Стрес, харчова непереносимість, токсини, гормональний збій можуть активувати вірус, даючи йому можливість розвиватися і проникати в клітини щитовидної залози.У дорослому віці вірус Епштейна-Барр може стати причиною інфекційного мононуклеозу, який ускладнюється безліччю серйозних патологій, в тому числі - нервової системи, органів кровотворення та ін.
Якщо вас часто турбує біль в горлі або є хронічні захворювання лор-органів, потрібно здати якісний і кількісний аналізи крові на виявлення вірусу Епштейна-Барр.
Записатися на огляд до лікаря і санувати вогнища інфекції, слідуючи призначеному лікуванню. При виявленні підвищення маркерів запалення, раджу почати з огляду саме у лор-лікаря. При необхідності, отримати консультацію імунолога.
Ми не можемо повністю знищити вірус, але потрібно прагнути повернути його до неактивному стану, щоб мінімізувати шкоди для організму. Для цього важливо піклуватися про свою імунну систему.
Солістка гурту "Лісапетний батальйон" Наталія Фаліон розповіла про горе в колективі, передають Патріоти України. 19 січня Наталія на своїй Facebook-сторінці повідомила про смерть однієї з учасниць гурту Манастирської Олександри. Жінка свого часу виступ...
Експерти з обслуговування автомобілів наголошують на необхідності уникати небезпечних звичок, які можуть призвести до значного зносу компонентів автомобіля. Зокрема, "їзда" на зчепленні — поширена помилка, що може коштувати водіям до 1000 доларів на ре...