Хвостаті не здаються: Хазяїн вирішив врятувати ялинку від кота й підвісив її до стелі, але усе було марно (відео)

Власники котів знають, що пухнастики люблять новорічні ялинки. Дресируванню пристрасть улюбленців до ошатного деревця не піддається, тому господарі шукають різні способи захистити зелену красуню від хвостатих пустунів. Дехто готовий на зовсім відчайдушні вчинки заради свята без катастроф, зазначають Патріоти України.

Автор наступного відео не придумав нічого кращого, як підвісити ялинку до стелі. У його будинку живе два коти, і шансів, що дерево вциліє до Нового року, практично не було. Однак його улюбленці виявилися дуже упертими, і вирішили добитися свого будь-якими способами. Один із них заліз на диван, дострибнув до ялинки і став на ній розгойдуватися. Що ж, так навіть веселіше.

Кумедний ролик порадував користувачів мережі, багато хто був уражений завзятістю тварини. "Бачу мету, вірю в себе... ось господар наївний", "Молодець, потім напевно і другий приєднався", "Такій завзятості можна тільки позаздрити", - пишуть у коментарях під відео.

У Тбіліському державному університеті лідера правлячої партії Грузії студенти закидали "російськими рублями" (відео)

субота, 10 червень 2023, 21:19

Студенти Тбіліського державного університету закидали голову партії "Грузинська мрія" Іраклія Кобахідзе роздрукованими купюрами російських рублів, натякаючи на проросійський курс, який взяла грузинська влада. Про це повідомило видання SOVA. . Кобахідз...

Гуманітарна катастрофа: Через знищення Каховської ГЕС 700 тисяч людей позбавлені доступу до питної води, - ООН

субота, 10 червень 2023, 19:59

Руйнування Каховської гідроелектростанції призвело до того, що близько 700 тисяч людей не мають належного доступу до питної води. Про це в інтерв’ю Associated Press заявив заступник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Мартін Гріффітс. ....