Кіт Ватник може стати новим символом Криму

Кримчани вирішили, що куниця Кримниця - це якось надто злодійкувато. Чого б це? А здається, все сходиться)

Кіт Ватник. Художник: Олександр Завалій.Кримчани вирішили змінити тварину, що є символом півострова, з куниці Кримниці на кота Ватника. Про це повідомив місцевий інтернет-ресурс «Примечания», передають Патріоти України.

«Куниця не може бути символом Криму! Занадто злодійкувата і скритна, - обговорюють ініціативу чиновників в соцмережах. - Куниця ніяким боком не підходить. Білка і та симпатичніше виглядає...», - писали жителі півострова в соцмережах.

Місцевий письменник Сергій Юхін запропонував свій варіант - кота Ватника. В якості аргументів «за» його варіант талісмана він вказав, що кіт став одним із символів Кримської весни.

«Я вважаю, що кіт - це той символ, який дійсно може стати об'єднуючим, а не роз'єднуючим, всенародно популярним і, головне, економічно успішним і продаваним у всіх видах сувенірів: на футболках, магнітиках, як статуетка або на картинах. Весь світ любить котиків, це безумовно і абсолютно позитивний і розкручений образ», - пояснив Сергій Юхін, додавши, що в Криму всі поголовно ватники, в тому числі і коти.

Відзначається, що кримчани також пропонують в якості символу бджолу, яструба, дельфіна, чайку, жужелицю і сколопендру.

Нагадаємо, кіт був частиною композиції пам'ятника «Ввічливим людям», відкритого в березні 2016 року в Бахчисараї. Композицію тоді в мережі називали "Солдат, що гвалтує кота".

Пізніше в окупованому Сімферополі відкрили пам'ятник "ввічливим людям", одним з елементів якого був кіт.

Шестеро патрульних поліцейських, яким присудили по вісім років в'язниці, продовжують службу, наче нічого не відбулося

четвер, 5 серпень 2021, 20:38

"Поліцейські в той день виконували свої службові обов'язки відповідно до вимог чинного законодавства та нормативно-правових документів. Ми не згодні з таким рішення суду, вважаємо його несправедливим", - йдеться каже Білошицький. . Додав, що апеляці...

Чи можуть невакциновані українці залишитись без роботи: У МОЗ дали відповідь

четвер, 5 серпень 2021, 18:56

Українцям, які не отримали щеплення проти коронавірусу, не можуть заборонити виходити на роботу. У державі не існує такого законодавства, однак працівники критичної інфраструктури повинні бути відповідальними, повідомив головний санітарний лікар Ігор К...