"Коли я їхала, я думала, що знаю англійську непогано": Українка розповіла про життя у Нідерландах (фото)

Ольга працює гідом в Нідерландах та організовує цікаві екскурсії. Це п'ята країна, в яку емігрувала жінка зі своєї батьківщини. Головні правила емігранта та чим довелося пожертвувати заради переїзду, передають Патріоти України.

"Перший раз я переїхала з цікавості. Знайшла роботу і так почалася моя перша імміграція в 22 роки Перед тим, як зупинити свій вибір на Нідерландах, я встигла пожити в Литві, Німеччині, Індонезії та США. При переїзді доводиться відмовлятися від всього: попереднього життя, друзів. По-суті все починати з нуля. Але я розуміла, що краще це зробити в молодому віці. З кожним роком буде важче", - розповідає Ольга.

Ще до переїзду жінка радить вчити мову. Вникати у всі нюанси, слухати пісні, дивитись фільми, вникати в культуру та традиції тієї країни, куди плануєте їхати.

"Коли я їхала, я думала, що знаю англійську непогано. За фактом виявилося, що спілкування на курсах і з носіями це абсолютно різні речі. Перші пару років я сумувала за домашньою їжею. Не слід забувати, що за кордоном треба припинити шукати "своїх" і жити з місцевими. Тоді адаптація піде легше і швидше", - пояснює жінка.

Зокрема, в Нідерландах безліч волонтерських організацій, які допомагають вивчити мову, підготуватися до роботи. А ще жирний бонус-всі говорять англійською мовою.

" В Нідерландах є 3 роки на здачу інтернаціональних езаменів, якщо приїздиш до громадянина. Не здав екзамен – плати штраф у розмірі 1250 євро. Також за перший рік життя слід вивчити основні статті Конституції. І при переїзді обговорити, хто за що платить, щоб потім не було непорозумінь. У країні допомагають усім, хто потребує допомоги. Зокрема, керівництво не покинуло тих, хто постраждав від кризи коронавірусу", - пояснює. В новій країні слід чітко уявляти, ким себе бачиш через 5-10 років і йти до цілі. Це мотивує і не дає опустити руки.

Далі піде в мери? Скандально відомий Тітушко став віце-президентом Української федерації змішаних єдиноборств у Київській області

п’ятниця, 14 серпень 2020, 15:26

Скандально відомий спортсмен із Білої Церкви Вадим Тітушко отримав посаду віцепрезидента Української федерації змішаних бойових мистецтв (ММА) в Київській області. Про це повідомляє Білоцерківська федерація змішаних єдиноборств в Facebook. Організація ...

Бережіться! Аферисти придумали новий вид шахрайства з мікрокредитами - жертвою може стати кожен

п’ятниця, 14 серпень 2020, 15:14

Шахраї в Україні використовують багато різних способів, щоб виманити гроші у довірливих громадян. Одним з таких способів є оформлення мікрокредитів, передають Патріоти України. У Національному Банку України попередили українців про те, що зв'язуватися ...