"Коли я їхала, я думала, що знаю англійську непогано": Українка розповіла про життя у Нідерландах (фото)

Ольга працює гідом в Нідерландах та організовує цікаві екскурсії. Це п'ята країна, в яку емігрувала жінка зі своєї батьківщини. Головні правила емігранта та чим довелося пожертвувати заради переїзду, передають Патріоти України.

"Перший раз я переїхала з цікавості. Знайшла роботу і так почалася моя перша імміграція в 22 роки Перед тим, як зупинити свій вибір на Нідерландах, я встигла пожити в Литві, Німеччині, Індонезії та США. При переїзді доводиться відмовлятися від всього: попереднього життя, друзів. По-суті все починати з нуля. Але я розуміла, що краще це зробити в молодому віці. З кожним роком буде важче", - розповідає Ольга.

Ще до переїзду жінка радить вчити мову. Вникати у всі нюанси, слухати пісні, дивитись фільми, вникати в культуру та традиції тієї країни, куди плануєте їхати.

"Коли я їхала, я думала, що знаю англійську непогано. За фактом виявилося, що спілкування на курсах і з носіями це абсолютно різні речі. Перші пару років я сумувала за домашньою їжею. Не слід забувати, що за кордоном треба припинити шукати "своїх" і жити з місцевими. Тоді адаптація піде легше і швидше", - пояснює жінка.

Зокрема, в Нідерландах безліч волонтерських організацій, які допомагають вивчити мову, підготуватися до роботи. А ще жирний бонус-всі говорять англійською мовою.

" В Нідерландах є 3 роки на здачу інтернаціональних езаменів, якщо приїздиш до громадянина. Не здав екзамен – плати штраф у розмірі 1250 євро. Також за перший рік життя слід вивчити основні статті Конституції. І при переїзді обговорити, хто за що платить, щоб потім не було непорозумінь. У країні допомагають усім, хто потребує допомоги. Зокрема, керівництво не покинуло тих, хто постраждав від кризи коронавірусу", - пояснює. В новій країні слід чітко уявляти, ким себе бачиш через 5-10 років і йти до цілі. Це мотивує і не дає опустити руки.

Спочатку починає боліти голова: Нова невідома хвороба вбиває літніх людей

вівторок, 2 березень 2021, 12:14

"Пацієнт нуль" був офіційно зафіксований на початку лютого. У Демократичній республіці Конго від спалаху невстановленої патології померли 15 людей похилого віку, які перебували в місцевій лікарні, повідомляють Патріоти України.

"Яка киця!": Леся Нікітюк вразила українців новим хвилюючим образом (фото)

вівторок, 2 березень 2021, 11:59

Фанатам сподобався образ Никитюк. Вони назвали Лесю справжньою красунею.