Всім відомо, що двічі на рік ми самостійно переводимо стрілки годинника і звикаємо до нового часу. Однак навіщо це робити - знають не всі, передають Патріоти України.
Ще в 18 столітті під час подорожі по Франції один з батьків-засновників США Бенджамін Франклін задумався про те, що багатьом подобається проводити вечори в колі друзів, користуючись великою кількістю свічок і ламп. Переведення часу тоді мало би позитивний вплив на економію ресурсів.
Далі про переведення часу стали замислюватися в Англії та Німеччині, у 1916 році перехід не літній час був здійснений також для економії ресурсів.
Весняний сезон потребує переведення годинників на годину вперед, така давня звичка допомагає зберігати електрику і зменшувати експлуатацію штучного освітлення. Все тому, що навесні і влітку людям властиво вставати на світанку, а лягати набагато пізніше заходу сонця.
Однак останнім часом проводяться дискусії, в яких обговорюється доцільність переходу на різні часи. За словами експертів, такий перехід згубно впливає на здоров'я людини і зовсім незначно при цьому економить електроенергію. Це призвело до того, що деякі держави відмовилися від переходу і стрілки годинника більше не переводять.
Для початку розповімо про тих, хто повертався до переведення годинників після того, як відмовився від цього - це США і Німеччина. Також звичка переводити годинник двічі на рік зараз є в багатьох штатах США, Канаді, в країнах Європи, Південної Америки і Африки, в Новій Зеландії і навіть трохи в Австралії.
Варто відзначити, що перехід на "зимовий" час - дещо неправильна назва, адже за фактом - це стандартний час, а перехід на літній час - виняток. У 2023 році Україна здійснить перехід на літній час в ніч з 25 на 26 березня, а саме - о 03:00 за Києвом.
18 січня до поліції надійшла заява від 30-річної жінки про встановлення місцезнаходження її цивільного чоловіка 1983 року народження. Зі слів заявниці, він перестав виходити з нею на зв'язок з 16 січня, тому що його забрали співробітники ТЦК. У своєму ...
В Іспанії «обвалився» гірськолижний підйомник, внаслідок чого десятки людей отримали поранення. Наразі відомо про щонайменше 30 постраждалих. Про це пише Sky News, передають Патріоти України. Інцидент стався на крісельному підйомнику на гірськолижному ...