Загальна мобілізація в Україні наразі триває до 14 лютого 2024 року, однак після цієї дати, ймовірно, буде продовжена, як це робилося вже 7 разів. У цей період у державі проводяться спеціальні заходи, зокрема, призов військовозобов’язаних до ЗСУ на військову службу, передають Патріоти України.
Однак нерідко повідомлення про виклик до ТЦК для громадян залишають у поштових скриньках. Як діяти у таких випадках, розповів "Фактам" юрист Віктор Мазура.
Так, за його словами, якщо повістку військовозобов'язаному не вручили особисто в руки, він не зобов'язаний їхати до ТЦК та СП. Крім того, документ має містити підпис про вручення та отримання повістки.
Передання повістки через родичів, знайомих, запихання під двері або дзвінок по телефону також не вважається належним її врученням. Тому явка до ТЦК та СП у таких випадках необов’язкова і це не спричинить юридичних наслідків.
Нагадаємо, що загальна мобілізація ‒ це оперативний механізм поповнення лав ЗСУ, який проводиться одночасно на всій території України.
Волейболіст Андрій Оробко розповів про причини, через які він не повернувся до України після єврокубкового матчу. Спортсмен зазначив, що на його вирішення вплинули проблеми з командою, включаючи втрату ключових гравців та дії керівництва клубу, передаю...
Президент Володимир Зеленський обіцяв, що всі зарплати і пенсії в Україні будуть виплачені згідно із законом, уряд має на це гроші. Крім того, у березні 2025 року буде проведено індексацію пенсій, що частково компенсує зростання споживчих цін, передают...