У Києві то тут, то там на дверях квартир невідомі залишають мітки. Важливо знати, що ставлять їх за певною схемою. Люди припускають, що це можуть робити грабіжники. Про це розповіла киянка Людмила Танцюра в Facebook-спільноті "Воскресенка + Райдужний", зазначають Патріоти України.
Як розповіла жінка, завдяки камері відеоспостереження вдалося відстежити, хто ставив мітки.
Так, подія сталася у вівторок, 20 липня на вулиці Закревського. У день чоловік зайшов в під'їзд одного з житлових будинків і залишив біля кількох квартир мітки – два сірники з пластиліном.
Окрім того, цікаво, що невідомий малював по лівій стороні зеленим, по правій рожевим.
"Подбайте про ваших сусідів, кого немає вдома. Можливо й у вас вже є такі мітки або можуть з'явитися найближчим часом", – написала Танцюра.
У коментарях користувачі пишуть, що це можуть робити "домушники" і потрібно негайно звертатися в поліцію.
Киянка Наталія Баландіна зазначила, що чоловік, який потрапив на камеру нібито відомий палій і залишені мітки – це його почерк.
"Уже кілька разів його фіксували в будинку на Старосільській, влаштував там підпал умисний в під'їзді будинку. Підпалює смітники і ставить під квартирами такі мітки. Бачили на Курнатовського його, в Центрі та Позняках по камерах", - зазначає жінка.
Фото: у Києві невідомі ставлять мітки на квартирах (facebook.com/groups/VosRa)
Фахівці радять ставити на дверях якісні замки або встановити хорошу систему охорони.
В ефірі телеканалу "Київ" експерт з безпеки Дмитро Стрижов розповів про "домушників", які ставлять подібні "мітки". Так, зловмисники залишають приліплені сірники на дверях і через кілька днів повертаються в цю квартиру. Якщо відмітка на місці - то господарів будинку немає.
Також він зазначив, що цінні речі краще ховати в сейфах або металевих ящиках.
На думку фахівця, ховати речі потрібно так, щоб ви могли до них дістатися за 5-8 хвилин.
"Наприклад, сейф, металевий ящик і тощо. Це буде гарантією того, що грабіжникам буде важко дістати ваші цінності ", – зазначив Дмитро Стрижов.
Найчастішою причиною смерті людей у світі, за даними фахівців, є ішемічна хвороба серця. В середньому вона стає причиною близько 13% від загальної кількості смертельних випадків, передають Патріоти України. Часто цю недугу, яка вбиває найбільше людей, ...
Європейський Союз (ЄС) схвалив перехідні заходи для українського експорту, які почнуть діяти з 6 червня 2025 року, адже завершується дія "торговельного безвізу". Завдяки цим заходам торгівля між Україною та ЄС продовжиться без перерв, а надалі плануєть...