Корупція вбиває: "Мы кричим про нарушения... ходим жалобы пишем, а эти конченые пожарники х*й ложат, пока не сгорит все нах*й и люди не погибнут", - Домбровський про трагедію в Одесі

Гарний тест для нової влади у Києві. Чи понесуть покарання справжні винуватці трагедії, чи засудять лише дрібних "стрілочників", чи зовсім "кляту проводку"?

Стас Домбровський

Нічна трагедія в центрі Одеси, котра забрала принаймні 10 людських життів привернула увагу до кричущої ситуації з пожежним наглядом та корупцією "решал" у місті, зазначають Патріоти України. Цих смертей можна і треба було уникнути. Люди були б живі. Скільки ще жертв має зібрати корупційна система, поки її нарешті реформують?

Ось як про це пише авторитетний одеський активіст Стас Домбровський, один з тих, хто не дозволив поглинути місто "рускому міру" 2014-го та відомий міцним посланням до проросійського провокатора Квадрата, котрий на камеру бив АТОшника:

"Головне Управлiння ДСНС Украины !!! Это к Вам:

Токио Стар сгорел 10!!! погибших.

Мы кричим про нарушения в Одесском дворике, ходим жалобы пишем, а эти конченые пожарники хуй ложат пока не сгорит все нахуй и люди не погибнут. Так и хочется спросить: - А там тоже проверку мчс не пускали за 1000 $ в месяц?? А тушить приехали?!

НА Видео:
То что мы спрашивали по Дворику в МЧС ОДЕССА: Как это вас не пускают?! - а если загориться то прилетите же... и кто будет нести ответственность!?

ПОВТОРЮСЬ:

У одесского дворика гостиница в жилом доме там вообще запрещено иметь гостиницу , если она загорится то пострадают мирные жители которые живут в своих квартирах. Они погибнут из-за того что Гена Коган должен переоборудовать свои помещения под ресторан и гостиницу и сделать там пожаротушение автоматическое которое будет ему стоить 200000 долларов, но делать не хочет.
ЛЮДИ ПОГИБНУТ ИЗ-ЗА ТВОЕЙ ЖАДНОСТИ ПОЦ

ЗА ТВОИ ФОТО С СААКАШВИЛИ И МИХАЙЛИКОМ ЗА ЖЕНУ ТВОЮ СУДЬЮ КОТОРУЮ СУДЯТ ЗА ТО ЧТО БРАЛА ВЗЯТКИ!!!
Одесситы, вам нужно чтобы сгорели люди?! Только тогда вы поймёте почему я ебошу этого когана и Одесский Дворик?!

Я правильно понимаю?!

ТАК ЗНАЙТЕ ЧТО МЫ БУДЕМ ВЫВОДИТЬ ЛЮДЕЙ НА УЛИЦЫ ПОКА НАС НЕ УСЛЫШАТ!!!"

День народження великої дочки України, вбитої кілерами КДБ за наказом керівництва ЦК КПРС (відео)

середа, 18 вересень 2019, 0:31

Художниця Алла Горська свідомо вибрала дисидентський шлях. Як наслідок - її роботи знищували, її саму виключали зі Спілки художників і влаштовували за нею стеження.

З архіву ПУ. Відомий український поет, музикант та художник крутив роман із двома сестрами

вівторок, 17 вересень 2019, 23:35

Павло Тичина був ніжним, дуже вразливим романтиком із красивим обличчям і вважав себе Дон Жуаном. 16 вересня 1967 році у Києві помер український поет, музикант та художник Павло Тичина. Йому було 76 років. Він був ніжним, дуже вразливим романтиком із...