Кожне наступне життя - більш радісне, ніж попереднє: Що розповідала Ванга про потойбічний світ та душі після смерті

Відома провісниця Ванга завжди мала свою думку про життя після смерті, реінкарнацію душі і потойбічний світ. Ясновидиця Ванга говорила про те, що після кремації душі людини потрібно більше часу для відновлення, ніж при звичайному похованні. Більш того, у провісниці було своє особливе уявлення про життя після смерті. Варто зазначити, що Ванга досить часто зверталася до теми потойбічного, нагадують Патріоти України.

Причина в тому, що до провидиці часто зверталися з питаннями про життя після смерті. Багато людей, які приходили до ясновидиці, хотіли дізнатися про те, що станеться з душею після фізичного відходу. Більш того, Ванзі приписували здатність спілкуватися з уже померлими людьми.
Провидиця вважала, що померти може тільки тіло людини. У той же час її душа залишається безсмертною. Вона продовжує існувати навіть після того, як від фізичної оболонки людини не залишається і сліду. Ванга стверджувала, що переродження людини є дуже складним процесом. Іншими словами, для того, щоб повернутися до життя в новому обличчі, потрібно пройти досить складний шлях.
Що відбувається з душею людини після смерті
Ванга вказувала на те, що після фізичної смерті душа покидає тіло, однак через деякий час повертається на Землю, але вже в зовсім іншому вигляді. У той же час цьому поверненню передують певні випробування.
На її думку, душа після смерті повинна еволюціонувати. Іншими словами, з кожним переродженням вона отримує нову, більш досконалу форму. Наприклад, спочатку душа поміщається в тіло комахи, потім в тваринне, і тільки потім - в людину. Тим часом Ванга так і не відповіла на питання про долю душі людини після фізичної смерті.
Провидиця стверджувала, що людина може багато разів вмирати і відроджуватися, так як її душа живе вічно. Більшість людей не знає про те, ким вони були в минулому житті, але зберігають всі свої почуття. Існує думка, що душа, яка прийшла на Землю, вже ніколи не зникне. При цьому кожне нове життя буде більш радісним і щасливим.
Пророцтва Ванги щодо життя після смерті і у потойбічному світі мають багато спільного з віруванням буддистів. Останні також впевнені в здатності душі не один раз перероджуватися після смерті.
Буддисти вказують на те, що після фізичної смерті душа отримує іншу оболонку. У той же час вони вірять, що злі люди перетворюються на рослини або тварин. З іншого боку, прихильники християнської віри вважають, що всі рослини живі, але безсмертною душею не наділені.

Багато людей і до цього дня вірять прогнозам Ванги. Крім усього іншого, ясновидиця пророкувала катастрофи і стихійні лиха, які обрушилися на планету в 2021 році. З іншого боку, вона говорила про те, що в цьому році людство нарешті знайде ліки від онкологічних захворювань.

Смачного, шановна пані: У Мелітополі покупниця знайшла в хлібі мишачі екскременти (фото)

неділя, 5 грудень 2021, 21:59

Так, мешканка Мелітополя була неприємно здивована знахідкою в хлібі. У виробі вона виявила дивну чорну "начинку", яка виявилася мишачими екскрементами. Обурена покупниця жартує, що продукти життєдіяльності гризунів їй дісталися "в подарунок" до хліба. ...

Проблем із кредитами не було: "Приват" без попередження заблокував усі рахунки українця, пославшись на нові закони

неділя, 5 грудень 2021, 21:44

Клієнт "ПриватБанку" поскаржився на те, що його рахунки раптово і без попередження заблокували. Чоловік був клієнтом банку понад 10 років, він використовував сервіси і як фізособа, і як ФОП, проблем з кредитами у нього не було. У "Приваті" на скаргу ві...