
Найманці з Росії на Донабасі заробляють в 5-10 разів більше, ніж місцеві терористи. Про це розповів в інтерв'ю "Сегодня" представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький. За його словами, у військових формуваннях окупантів склалася непроста ситуація, передають Патріоти України.
"Ситуація там складна: некомплект воюючих, проблеми з виплатами грошей, небажання воювати на передовій і ризикувати своїм життям. Є факти дезертирства зі зброєю, є факти недовіри до командирів-росіян. Найманці з Росії отримують в 5-10 разів більше, ніж місцеві", – сказав військовий.
Розмір зарплати у окупантів залежить від посади, яку займають кадрові військовослужбовці Збройних сил Росії або російські найманці. "Для них виплати починаються з 45 тисяч російських рублів, а для місцевих – з 18 тисяч рублів", – повідомив Скібіцький.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...