
Як пише Владислав, киянин часто спостерігав купи сміття на вулиці, біля якої живе, і вирішив самостійно прибрати там. Допомоги він не чекав ні від комунальників, ні від місцевих жителів. Хлопець регулярно ходить по цій ділянці в школу і бачив стихійне звалище. Олександрові це набридло і він вирішив діяти. Замість словесних перепалок з дорослими і агресивних конфліктів він показав на своєму прикладі, що і одна людина здатна розчистити купи сміття
Без допомоги місцевих жителів і комунальних служб хлопець сам зібрав більшу частину відходів в сміттєві пакети і виніс їх. Як наголошується, юнак уже зібрав тонну сміття.
Користувачі мережі оцінили вчинок киянина і похвалили його за небайдужість. Під постом також відгукнулася і мати Сашка. Вона подякувала містянам за добрі слова і зазначила, що така підтримка додала натхнення, щоб завершити суботник.
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...
Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...