П'ятий президент України Петро Порошенко звинуватив Державне бюро розслідувань у спробі рейдерського захоплення телеканалу "Прямий". У відповідь на це відомство наголосило, що має провадження щодо можливого ухилення від сплати податків під час продажу каналу і не намагається його захоплювати. Про це Порошенко сказав під час брифінгу щодо допиту в Державному бюро розслідувань. За його словами, допит був пов'язаний з ситуацією навколо "Прямого", повідомляють Патріоти України.
Події, які зараз розгортаються навколо "Прямого" дають мені всі підстави стверджувати, що ми маємо справу зі спробою рейдерського захоплення "Прямого" каналу. Ініціатором цього є пан Портнов. За його заявою, абсолютними припущеннями, які не мають нічого спільного з правдою, більше трьох місяців ДБР робить спробу тероризувати журналістів, – сказав політик.
Попри це, Порошенко наголосив, що не має жодного відношення до власності або до управління "Прямим". Попередній президент також закликав ДБР, СБУ і нову українську владу більше приділяти увагу не "Прямому", а захисту інформаційного простору від втручання держави-агресора Росії.
Важливо! "Прямий"– український інформаційний канал, колишня назва якого "Тоніс". Його власником офіційно є Володимир Макеєнко. Проте, ЗМІ пишуть, що справжнім власником є п'ятий президент Петро Порошенко.
Під час президентських виборів-2019 канал активно піарив діючу владу і президента Порошенка, та жорстко критикував його опонентів, передовсім Юлію Тимошенко і Володимира Зеленського.
У відповідь на ці звинувачення, директор ДБР Роман Труба заявив, що відомство не намагається захопити канал, а розслідує можливе ухилення від сплати податків під час його продажу, пише "Українська правда".
У ДБР немає жодного провадження, яке б стосувалося діяльності телеканалу "Прямий", тим паче, його редакційної політики, сплати податків телеканалом, роботи журналістів тощо. У нас є провадження щодо можливого ухилення від сплати податків під час продажу цього телеканалу Володимиру Макеєнку, – наголосив Труба. Він пояснив, що слідчі не перешкоджають роботі журналістів і ніколи такого не робитимуть.
Визнані "обмежено придатними" до військової служби до 4 травня 2024 року громадяни України мають повторно пройти медичний огляд до 4 лютого 2025 року. У разі невиконання цієї вимоги у застосунку "Резерв+" може з'явитися статус "в розшуку". Про це інфор...
Проходження базової загальновійськової підготовки є обов’язковим для всіх студентів вищих навчальних закладів: студенти, які не склали іспит або відмовитись від присяги, продовжувати навчання не зможуть, заявив заступник міністра оборони бригадний гене...