
Колишній футболіст «Динамо» та збірної України Владислав Ващук, який пережив окупацію в Гостомелі та втік без «зеленого коридору» із захопленого рашистами міста, вирішив зі зброєю в руках захищати рідну країну від жорстоких загарбників.
Про своє рішення вступити до лав Національної гвардії України знаменитий спортсмен, який грав у півфіналі Ліги чемпіонів та чвертьфіналі чемпіонату світу, повідомив у соціальній мережі.
«Так, це було моє особисте рішення, — написав ексдинамівець, якому на початку року виповнилося 48 років, на своїй сторінці в Instagram. — Так, близькі та рідні досі шоковані. І так, я знаю, що деякі мене ніколи не зрозуміють. Але я справді вірю в нашу Перемогу. Я бачив «русский мир» на власні очі та робитиму все, щоб такого в моїй країні більше ніхто не побачив та не відчув. І коли прийде час, то я зможу точно відповісти, що я робив під час війни. Національна гвардія України, бригада наступу «Буревій». Солдат Владислав Ващук. Служу Українському народові!«
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...