Літні проблеми: Чи справді кондиціонер стає причиною нежиті

Кашель та нежить – поширена проблема, з якою зіштовхуються багато людей, особливо влітку. І хоча декілька факторів можуть призвести до цього неприємного стану, однією з часто обговорюваних причин є використання кондиціонерів. Чи справді можна застудитися від кондиціонера, пише meta.

Дехто з експертів вважає, що холодне повітря може викликати сухість слизової оболонки носа, що призводить до посилення вироблення слизу та збільшення його в'язкості. Це може викликати неприємні відчуття в носі та нежить.

Інші експерти стверджують, що причиною нежитю можуть бути не самі кондиціонери, а пил, алергени та забруднюючі речовини, які знаходяться у повітрі, що циркулює в приміщенні. Використання кондиціонера може сприяти розповсюдженню цих речовин, які потім можуть викликати реакцію слизової оболонки носа та призвести до неприємних відчуттів.

Хоча наукових доказів недостатньо, щоб однозначно встановити зв'язок між кондиціонерами та нежитю, деякі поради можуть допомогти уникнути цієї проблеми.

Наприклад, збереження оптимального рівня вологості у приміщенні може зменшити ризик сухості слизової оболонки носа. Також рекомендується забезпечити належне очищення кондиціонерів, щоб знизити розповсюдження бактерій.

Загалом, реакція організму на кондиціонери може бути індивідуальною. Якщо ви помічаєте, що використання цього приладу призводить до дискомфорту в носі або інших проблем з дихальними шляхами, варто звернутися до лікаря або спеціаліста, який зможе надати особисту консультацію.


Мобілізація громадян від 50 років буде чи ні? Нардеп пояснив нюанси

четвер, 26 вересень 2024, 23:55

Директива Командування Сухопутних сил дозволяє мобілізовувати чоловіків 50-60 років винятково за окремим мобілізаційним розпорядженням. Це підтвердив народний депутат, член комітету з нацбезпеки й оборони Верховної Ради Федір Веніславський у коментарі ...

Поки інші ледь зводять кінці з кінцями: Зарплати чиновників в Україні перевищили 55 тис. грн - хто отримує найбільше

четвер, 26 вересень 2024, 22:25

У серпні 2024 року середня зарплата в держустановах зросла на 44,6% і перевищила 55 тисяч гривень, причому керівники стратегічних установ, таких як НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг)...