
Серед хворих на коронавірусну хворобу найбільшу кількість інфікованих становлять люди віком від 30 до 49 років – майже 38% від усіх захворілих. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передають Патріоти України.
За його словами, громадяни віком від 17 до 29 років складають 17% хворих, 50-65 років – 30%, 65 років – 6%.
“Тобто ми бачимо, що серед всіх, хто хворіє вікова група від 18 до 49 років – це майже 50 відсотків. Це вказує на те, що старша вікова група все-таки прислухається до порад і виконує карантинні заходи і обмежує свою активність. Люди віком від 18 до 49 років зневажливо відносяться до загрозливої ситуації, яка нависла над усім світом, в тому числі Україною”, – сказав Ляшко.
Разом з тим Ляшко зазначив, що уряд планує посилити карантинні заходи, так як на сьогоднішній день мобільність населення від 18 до 50 років дуже висока і це велика група ризику.
“Зараз у нас велика група ризику серед інфікованих саме серед інфікованих, які можуть бути переносниками. Тому потрібно буде переглядати наші заходи, змінити умови карантину щоб впливати і на цю групу населення, щоб зменшити число зареєстрованих випадків”, – додав він.
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...
У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...