Літня жінка два тижні помирала від голоду після раптової смерті доньки

Літню жінку та її 55-річну доньку знайшли мертвими у своєму помешканні в італійському містечку Перджине-Вальсугана. Обидві жінки померли кілька тижнів тому природною смертю. Про це повідомляє місцеве видання l’Аdige, передають Патріоти України.

Сусіди по будинку сповістили владу про неприємний запах, який чувся з квартири, де жили старенька мати з донькою жінки. “Суміш запаху газу та смерті”, - сказав один із сусідів.

Підозри мешканців будинку підтвердилися, коли до квартири зайшли пожежники та поліція. Дві жінки - 55-річна Франка Бернабе та її 82-річна мати Філомена Антоначчі - були знайдені мертвими.

За попередніми висновками судмедекспертів, викликаних на місце події, жінки померли природною смертю, при цьому донька померла раніше. За даними слідства, молодша жінка померла від серцевого нападу в першій декаді березня, а її мати, яка мала серйозні проблеми зі здоров'ям і потребувала постійного догляду, померла через два тижні, ймовірно, від голоду. Нерухомо лежачи в ліжку, вона не отримувала ліків, які повинна була приймати щодня, і не могла харчуватися сама.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...