У Білій Церкві на Київщині правоохоронці встановлюють осіб, які запустили феєрверк попри заборону під час воєнного стану. Як повідомили в поліції, 22 лютого на спецлінію надійшло повідомлення про запуск салюту, передають Патріоти України.

Після цього під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили відео, на якому зафіксовано використання піротехніки в одному зі спальних районів міста.
На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група. Поліцейські обстежують територію та проводять заходи для встановлення осіб, причетних до правопорушення.

У поліції нагадали, що під час дії воєнного стану використання піротехнічних виробів, зокрема салютів і феєрверків, в Україні суворо заборонене. Громадян закликають дотримуватися встановлених обмежень і повідомляти про подібні випадки на спецлінію 102.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...