
Чоловіка, якого обвинувачували у нанесенні антисемітських написів в центрі Ужгорода, судитимуть ще й за виправдовування агресії РФ. Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура, передають Патріоти України.
"Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно ужгородця за фактом виготовлення та поширення матеріалів, які містять виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, а також глорифікацію її учасників", – йдеться в повідомленні.
Відомо, що чоловік виготовив "наукову працю", дані в якій спотворювали реальні події в Україні та містили численні антисемітські висловлювання. Працю ужгородець надіслав одній із місцевих громадських організацій. Варто відзначити, що наявність складу злочину у цьому документі підтвердили висновки судово-лінгвістичної експертизи.
Чоловік виправдовував росіян і стверджував, що не РФ спровокувала війну. Зокрема повідомляв, що трагічні події в Маріуполі, Бучі та інших містах насправді інсценовані єврейською спільнотою, аби спровокувати конфлікт. При цьому обвинувачений доводив, що війни між Росією та Україною не існує, а Ужгород називав своїм "рідним російським містом".
Багато українців продовжують працювати, навіть попри те, шо отримують пенсійні виплати. Та постає запитання: якщо людині призначили групу інвалідності, то чи може вона отримувати і пенсію, і зарплату, якщо влаштується на роботу. Детальніше про це розпо...
У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...