​Люди помирають, не вистачає ліжок і кисню: Медик розповів про COVID-катастрофу в Харкові - лікарі вже обирають, кого рятувати

У лікарні Харкова, де приймають пацієнтів з коронавірусом, не вистачає місць і кисню. Про це повідомляє журналістка Тетяна Доцяк на своїй Facebook-сторінці, посилаючись на слова медпрацівника даної лікарні, передають Патріоти України.

Йдеться про залізничну лікарню на Залютино. За словами медика, тим розгорнуто 61 місце для хворих на COVID-19, включаючи реанімацію. Однак всі вони зайняті, а хворі ще надходять в установу.

Для пацієнтів не вистачає кисню. Персонал використовує балони, які залишилися під час планових операцій. Лікар поділився, що в їхній лікарні двоє людей померли через виключення кисню.

"Сьогодні у нас 8 чоловік в реанімації і на них вже не вистачає кисню. Тобто таке розгалуження зробили, що ми не можемо дати адекватну кисневу терапію більше 4-5 пацієнтам в реанімації. Нам привезли кілька апаратів ШВЛ, але вони навіть не залучені, так як для них навіть не зробили розгалуження спеціальне", - сказав медик.

Він зазначив, що в лікарні склалася така ситуація, коли лікарі змушені вибирати кому надавати допомогу. Також є проблеми із забезпеченням: засобами захисту, ліками, витратними матеріалами. Медичних препаратів, навіть для лікування легкої форми пневмонії, ледь вистачило на частину лютого. Крім того, лікарям не виплачують обіцяні 300%, а платять лише 200% за важку роботу і ризики.

Намітився новий різновид оздоровчого туризму: Науковець, який пробув понад 90 днів на дні океану, омолодився на 10 років (фотофакти)

понеділок, 5 червень 2023, 3:30

Дослідник стверджує, що цей експеримент дозволив йому збільшити тривалість свого життя на 20%. 55-річний відставний військово-морський офіцер Джозеф Дітурі провів на дні Атлантичного океану 93 дні у капсулі площею лише трохи більше ніж 9 квадратних мет...

Тариф на електроенергію для населення поки не підвищуватимуть. Міністр енергетики розповів про подаровану відстрочку

понеділок, 5 червень 2023, 2:40

Нового підвищення тарифів на електроенергію для населення не буде до кінця року. Про це міністр енергетики Герман Галущенко заявив в ефірі телемарафону, повідомляє пресслужба Міненерго. За його словами, зараз не йдеться про наступні етапи підвищення та...