У лікарні Харкова, де приймають пацієнтів з коронавірусом, не вистачає місць і кисню. Про це повідомляє журналістка Тетяна Доцяк на своїй Facebook-сторінці, посилаючись на слова медпрацівника даної лікарні, передають Патріоти України.
Йдеться про залізничну лікарню на Залютино. За словами медика, тим розгорнуто 61 місце для хворих на COVID-19, включаючи реанімацію. Однак всі вони зайняті, а хворі ще надходять в установу.
Для пацієнтів не вистачає кисню. Персонал використовує балони, які залишилися під час планових операцій. Лікар поділився, що в їхній лікарні двоє людей померли через виключення кисню.
"Сьогодні у нас 8 чоловік в реанімації і на них вже не вистачає кисню. Тобто таке розгалуження зробили, що ми не можемо дати адекватну кисневу терапію більше 4-5 пацієнтам в реанімації. Нам привезли кілька апаратів ШВЛ, але вони навіть не залучені, так як для них навіть не зробили розгалуження спеціальне", - сказав медик.
Він зазначив, що в лікарні склалася така ситуація, коли лікарі змушені вибирати кому надавати допомогу. Також є проблеми із забезпеченням: засобами захисту, ліками, витратними матеріалами. Медичних препаратів, навіть для лікування легкої форми пневмонії, ледь вистачило на частину лютого. Крім того, лікарям не виплачують обіцяні 300%, а платять лише 200% за важку роботу і ризики.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...