Українська співачка Alyosha, яка нині разом з дітьми мешкає за кордоном, пояснила своє рішення. Проте її слова обурили жінок, які залишаються в Україні та не вивозять дітей. Через це співачці довелося вибачатися, зазначають Патріоти України.
Так, дружина Тараса Тополі намагалася захистити себе від хейту. Декілька днів тому вона розмістила в Instagram допис, у якому відповіла, чи "не соромно" їй сидіти у США, поки в Україні триває повномасштабна війна.
"Якби ви мали глибоке усвідомлення небезпеки для своїх дітей, чи не вивезли би ви їх з тієї небезпеки, чи не зробили би все задля кращого дитинства ваших діток? Навіть просто на захід (України - УНІАН), за кордон, до родичів, до тих людей, хто готовий вас прийняти, а таких безліч! Ви маєте інтернет, щоб писати коментарі, але не маєте усвідомлення, що ваші діти не захищені… це прикро…Інтернет допоможе знайти такі безпечні місця! Саме так, ваші діти можуть насолоджуватись дитинством!" - написала співачка.
Її слова викликали обурення у деяких українок. Співачку почали ще більше критикувати. Тому вона зробила новий допис. Alyosha зазначила, що нікого не хотіла образити.
"Ви всі праві, бо у кожного свій життєвий досвід, який не можна осягнути комусь іншому. Я дуже вдячна вам усім за коментарі і за допомогу ще більше поринути у ситуацію, яка охопила нас всіх, і зрозуміти багато для себе! Ви всі неймовірні і мужні, наші жінки! Ви надихаєте стійкістю і вірою! Дякую", - вибачилася співачка.
На цей раз фани підтримали Alyosha. Вони зазначили, що їй не варто було пояснювати свої слова, адже вони "зачепили" лише тих, хто хотів образитися. Коментатори пишуть:
В Україні в серпні-жовтні значно скоротиться кількість відключень електроенергії. Однак вже взимку ситуація значно погіршиться: може повторитись сценарій липня, коли через спеку відключення тривали по 7 годин поспіль. Про це йдеться в публікації виданн...
Чиновниця з Кременця отримувала хабарі у вигляді сертифікатів мережі косметики та парфумерії Brocard та на відпочинок у готелі. Депутатка міської ради спільно із заступником голови Кременця, старостою однієї з громад та директора комунального підприємс...