Колишній директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук запропонував скасувати шкільні олімпіади, бо це марна трата грошей. Як розповів освітянин на Facebook-сторінці, такі заходи менш за все потрібні учням. Деякі школярі вимушені брати участь у трьох чи навіть шести змаганнях, передають Патріоти України.
"Найбільше олімпіади необхідні тим, хто їх організовує та проводить. А ще місцевим освітнім начальникам, вчителям і директорам шкіл – для рейтингу. Бо першим, якщо такі рейтинги не складати, то нічим буде займатися, а другим – потрібно доводити тим же керівникам, що вони щось роблять", – розповів Лікарчук.
На думку Лікарчука, такі заходи мають організовувати університети за власні кошти. Адже на проведення олімпіад з місцевого бюджету виділяють чималі суми.
Користувачі соцмережі підтримали позицію освітянина й наголосили на тому, що змагання забирають багато сил, нервів, здоров'я в учнів і вчителів. Проте знайшлись батьки, які розповіли, що їхні діти з радістю беруть участь в таких конкурсах.
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...
Індексація пенсійних виплат, яку проводять щорічно, покликана збільшити пенсії. Але інколи буває так, що виплати не збільшуються, а у деяких випадках можуть і зменшитися. Останнє, насамперед, може стосуватися пенсіонерів, які продовжують працювати, пер...