Колишній директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук запропонував скасувати шкільні олімпіади, бо це марна трата грошей. Як розповів освітянин на Facebook-сторінці, такі заходи менш за все потрібні учням. Деякі школярі вимушені брати участь у трьох чи навіть шести змаганнях, передають Патріоти України.
"Найбільше олімпіади необхідні тим, хто їх організовує та проводить. А ще місцевим освітнім начальникам, вчителям і директорам шкіл – для рейтингу. Бо першим, якщо такі рейтинги не складати, то нічим буде займатися, а другим – потрібно доводити тим же керівникам, що вони щось роблять", – розповів Лікарчук.
На думку Лікарчука, такі заходи мають організовувати університети за власні кошти. Адже на проведення олімпіад з місцевого бюджету виділяють чималі суми.
Користувачі соцмережі підтримали позицію освітянина й наголосили на тому, що змагання забирають багато сил, нервів, здоров'я в учнів і вчителів. Проте знайшлись батьки, які розповіли, що їхні діти з радістю беруть участь в таких конкурсах.
Всупереч намаганням Міненерго переконати українців у тому, що установка двозонного лічильника допоможе зменшити плату за комуналку, не всі погоджуються з такою пропозицію, адже купувати лічильники доведеться зараз, а економія на платіжках може бути від...
Від 1 березня 2025 року в Україні почнуть перевіряти чинність декларацій із сімейними лікарями. Деякі українці мають верифікувати декларації, якщо інформація у медичній системі не збігається з державними реєстрами, передають Патріоти України.