Марна витрата грошей: Комаровський розвінчав міф про популярний препарат для дітей

Доктор Євген Комаровський відповів на запитання про зміцнення імунітету дитини за допомогою препарату ехінацеї. До педіатра звернулися батьки однорічної дитини з питанням, чи варто їй давати краплі ехінацеї, дозволені до шести місяців, щоб малюк менше хворів у сезон грипу та ГРВІ, повідомляють Патріоти України.

Доктор Комаровський пояснив, що препарат ехінацеї не несе дитині шкоди, але і користі від нього ніякої немає. А придбання таких ліків - це лише марна трата грошей. На думку педіатра, багато батьків вважають, що простіше заспокоїти свою совість "трьома краплями" препарату в день, замість того, щоб часто гуляти, загартовувати малюка, контролювати температуру повітря і вологість в приміщенні.

Також педіатр ще раз авторитетно заявив, що ліків для зміцнення імунітету не існує. А всі препарати, що продаються в аптеках, це перш за все бізнес для виробників і реалізаторів цих коштів, і психотерапія для батьків. Імунітет же, на думку Комаровського, зміцнюється за допомогою здорового способу життя, розумних фізичних навантажень, правильного харчування і обмеження часу з гаджетами. Педіатр радить проводити побільше активних ігор, не пхати дитину їжею, і багато гуляти на свіжому повітрі.

Невимовна краса Українських Карпат

середа, 21 жовтень 2020, 8:10

Смарагдове царство, куди завжди хочеться повертатися... В мережі показали неймовірну красу українських Карпат. Фото оприлюднили у спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

У мережі пригадали найпопулярніші смаколики часів СРСР (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:50

Діти раділи хлібу з цукром і ірискам, розжувати які було просто неможливо. За часів СРСР було багато солодощів, які можна було приготувати на швидку руку, передають Патріоти України з посиланням на видання onedio. Серед найпопулярніших карамельні півни...