
У Кіровоградській області мати трьох дітей повернула державі понад пів мільйона гривень соціальних виплат, які вона отримала незаконно. Про це йдеться у вироку Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області, передають Патріоти України.
Згідно з матеріалами справи, жінка ще у грудні 2009 року звернулася до Управління соцзахисту за допомогою. У деклараціях вона систематично вказувала, що виховує дітей сама і не проживає з їхнім батьком. Насправді ж жінка ще з 2006 року вела спільне господарство з цивільним чоловіком.
Цей обман тривав до кінця 2023 року. У травні 2025 року жінка сама звернулася до суду, щоб встановити факт батьківства померлого на той час цивільного чоловіка та визнати факт їхнього спільного проживання однією сім'єю без шлюбу. Це рішення суду, яке було потрібне жінці для інших цілей, і стало головним доказом її шахрайства перед соцзахистом.
За 14 років незаконних виплат жінка отримала:
Загальна сума майнової шкоди, завданої державі, склала 550 742 гривні 95 копійок.
На суді жінка повністю визнала свою провину. Вона підтвердила, що надавала недостовірну інформацію в деклараціях, аби отримувати гроші. Суд врахував, що підсудна раніше не була судимою, має на утриманні трьох неповнолітніх дітей та щиро розкаялася, добровільно відшкодовуючи збитки.
Рішення суду:
Американські медики з NIDDK розповіли, які сигнали з боку організму здатні вказувати на наявність каменів у нирках. Ігнорування таких симптомів загрожує серйозними наслідками, передають Патріоти України. Зазвичай при згаданій проблемі людина скаржиться...
У Бразилії під час ремонту будинку робітники зробили дивовижне відкриття — під шаром плитки знайшли живу черепаху, яка, ймовірно, провела там близько десяти років, передають Патріоти України. За словами власників оселі, тварина могла потрапити під підл...