
Через вибух побутового газу на Миколаївщині загинули двоє дітей. Трагедія сталася у селищі Братське Вознесенського району. Про це повідомили в ДСНС 16 березня, передають Патріоти України.
"Рятувальникам повідомили, що під завалами житлового будинку можуть перебувати діти. Під час розбору конструкцій надзвичайники дістали хлопчика 2017 року народження, якого передали бригаді "швидкої". Згодом рятувальники знайшли ще двох дітей - 2014 та 2022 років народження. Дівчаток дістали без свідомості. Медики проводили реанімаційні заходи на місці, проте, на жаль, врятувати їх не вдалося", - сказано в повідомленні.

Матір дітей (1997 року народження) вибуховою хвилею відкинуло на подвір'я. Жінку одразу госпіталізували, наразі вона перебуває у лікарні з опіками голови та рук.
Рятувальникам на місці допомагали співробітники поліції та місцеві мешканці. "Шановні громадяни! Регулярно перевіряйте газове обладнання та вентиляційні канали. Не залишайте увімкнені газові прилади без нагляду та не використовуйте газові плити для обігріву приміщення. При найменшій підозрі на витік газу негайно перекрийте вентиль, відчиніть вікна, не вмикайте світло чи електроприлади та телефонуйте за номером 104", - закликали в ДСНС.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...