Медсестра, яка перемогла коронавірус, розповіла про дивні симптоми

Молода 24-річна фельдшерка Крістін Едкін, яка перемогла коронавірус COVID-19, розповіла про дивні симптоми. У неї не було високої температури та сильного кашлю, втім, проявлявся сильний біль голови та спини, зникли відчуття нюху та смаку. Про це дівчина, у якої виявили COVID-19, писала у своєму щоденнику, передають Патріоти України.

Вона вирішила розповісти про незвичні симптоми захворювання, щоб інші люди дізнались про них. Перший день, коли вони з'явилися, у Едкін розпочався із сильних болів у голові, над очима. Втім, згодом медикиня списала це на втому від роботи.

На другий день у дівчини сильно розболілася спина. Вона знову подумала, що це через роботу. Адже вона передбачає допомогу людям у користуванні сходами.

На третій день болі поширились по всьому тілу Едкін та посилилися. Вона почала втрачати відчуття нюху. Втім, дівчина не мала ні високої температури, ні кашлю. Вже ввечері у медикині раптово виникли болі в грудях, і вона почала злегка задихатися, коли рухалась.

На четвертий день болі почали зникати, але з'явився легкий кашель. Відчуття смаку у Едкін – зникло. На п’ятий день стан дівчини покращився: болі, за її словами, зовсім минули. Проте медикиня все ще почувалась втомленю, відчуття запаху і смаку не поверталися.

Вже на шостий день фельдшерка почувалася набагато краще. Водночас вона все ще не відчувала смаків і запахів. Пізніше Едкін повернулася до своєї роботи на передовій медицини. Вона підкреслила, що симптоми COVID-19 проявляються по-різному у кожної людини, і просила всіх дотримуватися заходів безпеки.

Проникають із кишківника! Вчені шокували, що за втратою зору стоять бактерії

неділя, 3 березень 2024, 11:38

Група дослідників з Китаю та Великої Британії зробила важливе відкриття, яке може змінити розуміння та лікування деяких очних захворювань. Вони виявили, що у мишей з мутацією певного гена, відомого як Crumbs homolog 1 (CRB1), бактерії з кишківника потр...

Не пропустіть! Вчені виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 10:39

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковано у журналі Alzheimer's & Dementia, передають Па...