Євген Комаровський записав нове відео, в якому поділився своєю думкою з приводу мукормікозу - грибкового захворювання, яке поширилося в Індії серед тих, хто перехворів Covid-19, передають Патріоти України.
Комаровський зізнався, що листи глядачів з проханням пояснити, що відбувається стали приводом для нового ефіру: «Сьогодні була остання крапля: хтось сказав мені, що не можна більше їздити в Єгипет, тому що там чорна пліснява».
Дійсно, каже він, існує великий відділ грибів — Зигоміцети, серед яких найчисленніші і добре вивчені — Мукорові гриби і їх представники мікроміцети — саме ті, які утворюють цвіль. Їх спори здатні контактувати зі шкірою, слизовими, їх можна вдихнути. Мукормікоз — це інфекція, якою можуть хворіти як тварини, так і люди, вона викликається грибами сімейства мукорові.
Комаровський зауважив, що: «Кожен з вас його (грибок) спостерігав, коли бачив, наприклад, зіпсований хліб». На думку лікаря, причина такого поширення захворюваності на цю інфекцію пов'язана з неконтрольованим прийомом кортикостероїдів, таких, як Дексаметазон і інші. «Їх призначають без показань при COVID-19, у великих дозах і на тривалий термін. Імунна система пригнічується і перестає боротися зі спорами грибів".
Інші фактори, що сприяють зараженню:
В Індії сталося небезпечне поєднання багатьох чинників. «Якщо для вас ці показники є актуальними — тоді слід турбуватися», — каже Комаровський.
Профілактика захворювання:
«Це не смертельно, якщо своєчасно діагностовано і якщо є необхідні ліки», — зауважив лікар, але також звернув увагу, що ін'єкції, здатні протистояти захворюванню, коштують дорого. «Шанси на цю хворобу дуже невеликі у людини, яка має базову інформацію, ви її отримали — я дуже радий, робіть правильні висновки», — резюмує Комаровський.
В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...
В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...