"Мені соромно, що я з Заходу": Британський медик звернувся до політиків із фронту в Україні (відео)

У мережі завірусилося гнівне відео іноземного добровольця-медика, який звернувся до західних політиків через їх нерішучість у підтримці України. Дане відео опубліковано на каналі Sniper у соцмережі Х, передають Патріоти України.

Військовий медик наголошує, що йому соромно бути представником Західного світу, оскільки політики щоденно вагаються і не здатні прийняти рішення для допомоги країні, поки десятки тисяч цивільних потерпають від геноциду.

"Як ви смієте щоденно так поводитись? Уявіть собі, що це ваші діти були на місці українців, уявіть себе хоч би раз на їхньому місці", - звернувся він до істеблішменту, наголосивши, що насправді політика є лайном, допоки знищують країну та людей.

Чоловік наголосив, що він більше не визнає себе південноафриканцем, тому що його уряд підтримує Путіна. "Всі в цій країні запитують мене, звідки я. І я відповідаю, що я з Англії", - зізнався військовий медик у брехні.

Не лише ТЦК? Хто має право перевіряти військовий квиток під час воєнного стану в Україні

вівторок, 28 травень 2024, 6:30

Українці призовного віку повинні носити із собою військово-облікові документи. Працівники територіальних центрів комплектування можуть вимагати від військовозобов'язаних показати військовий квиток. Втім, таке право мають не лише вони. Про це повідомил...

Найбільший скарб, що забрало море. Стартувало нове дослідження іспанського галеону з вантажем на $20 млрд

вівторок, 28 травень 2024, 6:15

Колумбія розпочала дослідження затонулого іспанського галеона XVIII століття, який прозвали "Святий грааль кораблетрощ". Йдеться про загиблий в бою корабель з одним з найцінніших вантажів в історії людства. . Дорогоцінності іспанської корони Карибськи...