Мера вже оштрафували: На Львівщині влаштували пишне освячення нового відділу освіти та виклали фото в соцмережу

На заході були присутні понад 30 осіб, у тому числі священик, який освятив приміщення.

Самбірська міська рада влаштував пишне святкування переїзду відділу освіти свого Виконкому в приміщення колишньої міської лікарні. Про це повідомляється на сторінці держоргану в Facebook, передають Патріоти України.

Урочистий переїзд відбувся 14 липня. При цьому були присутні понад 30 осіб, у тому числі священик, який освятив приміщення. При цьому, як можна побачити на опублікованих фотографіях з заходу, всі гості були без засобів захисту і не дотримувалися соціальної дистанції.

Тому на керівників Самбірської міськради склали адмінпротоколи за статтею про порушення правил карантину, повідомила поліція Львівської області. Тепер порушникам загрожує штраф розміром від двох до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 34 тисячі – 170 тисяч гривень.


Помер відомий український кінорежисер

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:58

Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...

Вкажуть на двері: В одній із країн ЄС хочуть анулювати дозволи на проживання частині українських чоловіків

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:30

Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...