Мережу розсмішила реакція котика на перший у його житті сніг (відео)

Надворі вже кінець листопада і снігова завірюха завітала й туди, де її навіть ще не чекали. Хоча дехто з нетерпінням чекає цього сезону, є й ті, кому ще належить відчути справжню сутність зими. Це стосується кота, зображеного на вірусному відео. Користувачів мережі потішила реакція пухнастого на перший сніг у його житті.

Пухнастик нещодавно вперше зіткнувся з надзвичайним явищем – снігом. І, відверто, побачене за вікном вразило його до глибини душі.

Цей пухнастик ніколи раніше не бачив сніг. І коли за його віконцем почалася справжня хуртовина, він не зміг стримати свого здивування та захоплення. Пустун почав кружляти на підвіконні і нявкати щосили, здивовано дивлячись на власника.

Ймовірно, йому хотілося не лише побачити, а й спробувати на дотик та смак. Втім, такої можливості йому поки не дали.

"Бавовна" наводить жах? Опитування показало, чого найбільше бояться росіяни

четвер, 25 квітень 2024, 7:25

У першому кварталі 2024 року головними страхами росіян стали диверсії та атаки безпілотників. Занепокоєння громадян також підкріплювалося постійними вибухами у Білгородській області, передають Патріоти України. Це випливає з національного індексу триво...

Удар по шпигунській мережі китайців: Байден підписав закон про заборону в США TikTok. Коли та за яких умов почне діяти

четвер, 25 квітень 2024, 7:15

Президент США Джо Байден у середу, 24 квітня, підписав законопроект, який може призвести до загальнонаціональної заборони TikTok, повідомляє CNN. Це положення було включено до законопроєкту про надання іноземної допомоги Україні, Ізраїлю й Тайваню. Вод...