В Україні повістка, яка не заповнена правильно, може бути визнана недійсною. Проте юристи зазначають: незначна помилка не є поважною причиною відмови від отримання повістки чи неприбуття до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки в розумінні вимог закону, передають Патріоти України.
OBOZ.UA нагадує, що в повістці мають бути прописані: прізвище, ім'я та по батькові військовозобов'язаного; адреса реєстрації чи місце фактичного проживання; дата, час й адреса військкомату, куди має з'явитися українець; номер і дата розпорядження ТЦК та СП про необхідність явки; дата видачі та підпис особи, яка видала повістку; мокра печатка. Також у повістки має бути номер і вказано посаду керівника районного або місцевого ТЦК та СП / органу Служби безпеки, підрозділу Служби зовнішньої розвідки / виконавчого органу сільської, селищної чи міської ради.
Українські адвокати пояснюють, що для відмови в отриманні повістки призовник повинен мати конкретні й поважні причини, серед яких:
– повістку вручає не уповноважена на це особа;
– немає печатки / підпису комісара ТЦК та СП.
Якщо ви через ці помилки відмовляєтесь підписати документ про вручення, співробітник військкомату повинен скласти акт про відмову від отримання повістки у присутності свідків.
Українська акторка та зірка серіалів "Дружини на стежці війни" та "Майор і магія" Вікторія Білан-Ращук, розповіла про кримінальну справу, яку помилково завели на її чоловіка-військового, передають Патріоти України. Не секрет, що коханий жінки - Володим...
Правила паркування автомобілів в Україні стали жорсткішими. Тепер водіям, які залишають свої автівки у заборонених місцях, загрожують штрафи до 1700 грн та навіть евакуація машини на штрафмайданчик. Про це повідомляє Motor Media Review, передають Патрі...