Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки віком від 18 до 60 років. Однак, у деяких випадках вони мають право на відстрочку.
У Законі України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" чітко визначено, хто має право на відстрочку від мобілізації. Воно реалізується шляхом подання заяви разом із низкою документів. Їх потрібно підготувати перед візитом до ТЦК та СП.
У заяві необхідно вказати паспортні дані, прохання надати відстрочку відповідно до статті 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", а ще дату і підпис.
До заяви варто додати усі необхідні документи, що підтверджують право на відстрочку. Після цього її реєструють у журналі вхідної кореспонденції ТЦК. Комісія розглядає заяву та ухвалює рішення щодо надання відстрочки.
Військовозобов'язаному надають виписку з книги протоколів. В ній зазначають прізвище, ім'я та по батькові; дату народження; підстави відстрочки; номер і дату протоколу відстрочення; прізвища, ім'я, по батькові та підписи членів комісії ТЦК.
Людина отримує довідку про надання відстрочки зі штампом у військовому квитку або тимчасовому посвідченні. Цей документ і пред'являється на вимогу про наявність відстрочки.
Одне подружжя з Нідерландів зняло відео зі своїм улюбленим котом з кличкою Марлі, поведінка якого потішила користувачів в інтернеті. Ролик з котиком був оприлюднений на порталі ViralHog в Youtube, передають Патріоти України. . Подружжя зізнається, що ...
Український співак Олег Винник, який на початку повномасштабної війни виїхав до Німеччини, 14 лютого дав перший за три роки концерт у Празі (Чехія). Після завершення шоу співак подякував прихильникам, які "привезли з собою любов". Разом з тим Винник у ...