Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки віком від 18 до 60 років. Однак, у деяких випадках вони мають право на відстрочку.
У Законі України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" чітко визначено, хто має право на відстрочку від мобілізації. Воно реалізується шляхом подання заяви разом із низкою документів. Їх потрібно підготувати перед візитом до ТЦК та СП.
У заяві необхідно вказати паспортні дані, прохання надати відстрочку відповідно до статті 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", а ще дату і підпис.
До заяви варто додати усі необхідні документи, що підтверджують право на відстрочку. Після цього її реєструють у журналі вхідної кореспонденції ТЦК. Комісія розглядає заяву та ухвалює рішення щодо надання відстрочки.
Військовозобов'язаному надають виписку з книги протоколів. В ній зазначають прізвище, ім'я та по батькові; дату народження; підстави відстрочки; номер і дату протоколу відстрочення; прізвища, ім'я, по батькові та підписи членів комісії ТЦК.
Людина отримує довідку про надання відстрочки зі штампом у військовому квитку або тимчасовому посвідченні. Цей документ і пред'являється на вимогу про наявність відстрочки.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він у реальному часі відповідає людям на їхні запитання. Про це повідомили у The Guardian, передають Патріоти України. Інсталяц...
Починаючи з 4 жовтня 2024 року, поліція Хмельницької області розслідує ймовірне декларування недостовірної інформації з боку чоловіка голови МСЕК Хмельниччини Володимира Крупи, передають Патріоти України. Поки Володимиру Крупі правоохоронці не оголошув...