Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки віком від 18 до 60 років. Однак, у деяких випадках вони мають право на відстрочку.
У Законі України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" чітко визначено, хто має право на відстрочку від мобілізації. Воно реалізується шляхом подання заяви разом із низкою документів. Їх потрібно підготувати перед візитом до ТЦК та СП.
У заяві необхідно вказати паспортні дані, прохання надати відстрочку відповідно до статті 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", а ще дату і підпис.
До заяви варто додати усі необхідні документи, що підтверджують право на відстрочку. Після цього її реєструють у журналі вхідної кореспонденції ТЦК. Комісія розглядає заяву та ухвалює рішення щодо надання відстрочки.
Військовозобов'язаному надають виписку з книги протоколів. В ній зазначають прізвище, ім'я та по батькові; дату народження; підстави відстрочки; номер і дату протоколу відстрочення; прізвища, ім'я, по батькові та підписи членів комісії ТЦК.
Людина отримує довідку про надання відстрочки зі штампом у військовому квитку або тимчасовому посвідченні. Цей документ і пред'являється на вимогу про наявність відстрочки.
У Польщі на горі Монастир з'явилася нова меморіальна дошка на братській могилі воїнів Української повстанської армії із провокативним написом. Про це пише видання Zlubaczowa, передають Патріоти України. "Братська могила українців, членів Української по...
Відомий український ресторатор Савелій Лібкін виступив на захист одеського письменника-сатирика Михайла Жванецького, якого Інститут національної пам'яті назвав «пропагандистом російської імперської політики». Свою думку щодо постаті сатирика Лібкін вик...